ГМО: що це таке?

На сьогоднішній день ми всюди зустрічаємося з терміном ГМО. Та що він насправді означає знають далеко не всі. ГМО розшифровується, як генно-модифіковані організми. Це продукти а також організми, які науковці створюють за допомогою генної інженерії. Технології генної модифікації використовують у сільському господарстві, тому що такі рослини дають не тільки більший врожай, але й мають високу стійкість до шкідників.

В Росії виробництво генно-модифікованих продуктів заборонено, але заборони на ввезення імпортної продукції з ГМО дозволено. Тому у країну завозять імпортну картоплю, кукурудзу, сою, які містять у собі генно-модифіковані компоненти. США є лідером по виготовленню генно-модифікованих продуктів.

У Росії дуже суворі закони, стосовно вмісту ГМО у продукції, але все ж таки вони не зовсім дієві. Бо згідно із законом, дозволяється не маркувати продукції, вміст ГМО в якій не перевищує 0.9%. Але в російських лабораторіях не визначають кількість ГМО у продукції.

P.S. На сайте likar.info вы можете найти много медицинской информации, например крапивница фото и симптомы которой находится здесь вместе с данными про лечение заболевания.