Якщо у вас проблеми зі сном?

проблеми зі сном

проблеми зі сномНе раз ми, будучи вже дорослими, закликали Бога Морфея, щоб він приніс нам сон, рахували овець, лежали в повній темряві, читали книгу перед сном… Усе це представляється доцільним засобом за умови, що ви хочете спати і не хочете їсти.

Ніхто не може обійтися без сну. Майже третина нашого життя витрачена на те, що ми спимо, і, хоча деякі думають, що це марна трата часу, насправді цей час важливий для того, щоб забезпечити заповнення енергії і належне функціонування організму для його відновлення.

Знайдіть час для сну, коли у вас спостерігаються відсутність сил, інтелектуальна непослідовність, зниження фізичної і розумової працездатності і афектація, що носить локальний характер, як почервоніння і опухання повік, потемніння області навколо очей або те, що зазвичай називають “зле обличчя”.

Тоді як фахівці ЗМІ рекомендують спати впродовж восьми годин, кожна людина має свій індивідуальний біологічний годинник, який може вимагати більше або менше часу для відпочинку. Недостатня кількість сну призводить до стресу і інших проблем, які можуть варіюватися від головних болів до розладу травлення.

Якщо у вас є проблеми із засипанням, ви можете виконувати наступні рекомендації фахівців :

– Дотримуйтеся постійного графіку, тобто завжди намагайтеся лягати спати в один і той же час.
– Не ставте собі завдання перед сном.
– Не сперечайтеся перед сном.
– Забудьте про усі свої неприємності і антипатії до наступного ранку.
– Уникайте шуму і світла в кімнаті, де ви спите.
– Засинайте в зручному ліжку з приємною атмосферою навколо вас.

P.S. Ни один здоровый сон не может обойтись без удобной кровати и хорошего матраса. Лучше всего купить матрас для сна ортопедический, который бы помогал быстрее и эффективнее восстанавливаться организму.