Проблеми сучасної освіти

сучасна освіти

сучасна освітиСьогодні основним питанням для абітурієнта є: “куди піти і на кого вчитися”?. Вибір внз дуже широкий, навіть є можливість поїхати за кордон, але для цього потрібні гроші і не малі. Навчання коштує дорого але є і державне замовлення.

При безкоштовному навчанні із студентів вимагають більше ніж вони здатні, це робиться для того що б скоротити кількість “безплатників” і витрачати менше державних грошей.

Основною проблемою сучасної освіти, я вважаю, є не підготовленість викладацького складу і те, що нинішні педагоги не “крокують в ногу з часом”. Можна зрозуміти, що увесь професорсько-викладацький склад складається з літніх людей, які хочуть допрацювати до пенсії. Приміром в США, в основних вузах країни, працюють молоді професори які віддані своїй справі і використовують нові технології і навіть їх винаходять.

Так само, до проблем можна віднести – погане фінансування учбових закладів. Через це з’являється корупція і “служителі науки” самі вимагають грошей від викладачів. Реформи можливо і покращують, але так само і рушать те, що було перевірено десятками років.

Ця стаття не пропаганда і не критика сучасної системи освіти, але просто я людина, у якої великий досвід в цій сфері і у якого болить душа за майбутнє наших студентів.

P.S. Сейчас постепенно появляются альтернативные варианты обучения в интернете. Кроме того, существуют разные курсы нлп и тренинги, которые могут помочь получить вам дополнительные и что главное современные знания.