Проблема випадіння волосся криється у вашій щитовидній залозі

випадіння волосся

випадіння волоссяДуже часто люди дивуються що є причиною випадіння волосся. Якщо ви приймаєте вітаміни, виконуєте косметичні процедури, а волосся продовжує випадати… Що ж робити в таких випаках? У когось волосся випадає через надмірну жирність волосся, у когось через погану циркуляцію крові. Але однією з найстрашніших причин випадіння волосся є захворювання щитовидної залози.

Випадіння волосся і щитовидна залоза це два взаємопов’язаних процеси. Не вилікувана вчасно щитовидна залоза може призвести до облисіння. Через неправильне функціонування щитовидної залози, гормони які є необхідними для правильного обміну речовин в волосяних фолікулах не утворюються,це і спричиняє поступове випадіння волосся.

Також через поганий обмін речовин виникає дефіцит білків і вітамінів у волоссі, в зв’язку з чим вони припиняють свій ріст. Волосина стає сухою та ламкою, а згодом випадає. Якщо у вас активно випадає волосся по невідомій причині, вам потрібно звернутись до ендокринолога.

Лікар випише вам ліки для традиційного лікування щитовидної залози. Можна також пошукати в інтернеті по запиту косметика для волос можливо знайдете якусь косметику та інформації. Крім того лікар порадить вам харчові добавки які допоможуть зупинити випадіння волосся. Таким чином проблеми зі щитовидною залозою та випадінням волосся є тісно пов’язаними між собою. В разі виникнення таких проблем одразу ж звертайтеся до лікаря, адже на початковій стадії вилікувати хворобу набагато легше.