Проблема абітурієнтів

ЗНО

ЗНОЯ одинадцятикласниця, і цього року зрозуміла, що  таке майбутній студент і вибір професії. Під час пробного ЗНО і написання твору з англійської мови, я подумала , кожна людина має власну точку зору, ожде кожній людині властиві помилки і ми всі маємо право висловити свої думки і забаганки.

В зовнішньому незалежному оцінюванні з української чи  англійської мови, потрібно написати твір, чи есе, але теми творів такі, що голова обертом йде, як думку людини з західної України може об`єктивно оцінювати людина яка виросла з зовсім іншими  політичними переконаннями. Наприклад тема мого твору буде “Політика твого краю”, а твір написаний мною буде перевіряти вчитель зі сходу , який про бандерівців і чути нехоче, і прочитавши твір не погодиться з моєю точкою зору, що тоді? А тоді от що, 5 балів за твір і до побачення любий одинадцятикласнику. Звичайно , я небуду говорити про всіх таких людей, але бувають окремі випадки, тоді вже нічого не поробиш.

Я б дуже хотіла, щоб твір усунули з ЗНО, тому що ціна особистих переконань заважає людям справедливо оцінити знання дитини, а це важливо для нас, тому що ми хочемо зробити свій внесок в розвиток української культури, і іноді нам заважає зробити простий перший крок  у правильному напрямку, чиясь неприязнь і інший погляд на життя.

Я позитивна людина , яка шукає себе в житті , перше, що хочу підкорити для себе це - стати журналісткою=) По житті іду з таким кредо: "Якщо падати, то лише вверх" . Люблю всі стилі музики, просто обожнюю творчість Ліни Костенко, а ще я справжня патріотка своєї держави ж люблю все українське. Буду старатись стати успішною журналісткою, та вірю що це мені під силу=)