«Біллі Мілліґан Бенд» презентував новий кліп на «Пробачити мені»

Біллі Мілліґан Бенд

Біллі Мілліґан Бенд15 червня о 19:00 в арт-просторі Painthouse відбулася концерт-презентація нового кліпу на «Пробачити мені».

Композиція «Пробачити мені» стала синглом до дебютного альбому, реліз якого заплановано восени цього року. Автором ідеї та режиссером відео став лідер гурту Макс Прудеус.

В ідею кліпу покладено образ самого Біллі Мілліґана. Ліричний герой спочатку розпадається на частини, сумуючи за своєю коханою, а потім впевнено збирається в одне ціле, зцілюючись любов’ю. Ходять чутки, що кохана Макса Прудеуса живе у Відні. Можливо, саме до неї він і звертається, співаючи: “Житя розламало нас і розкидало по світу, але по шматочкам той пазл з кохання зберу.”

"Пробочити мені". Концерт-презентація кліпу

«Кліп вийшов у традиціях Заходу.  Дуже мінімалістичний, атмосферний та медитативний, як, власне, і композиція, на яку знято відеоряд, чудово розкривають те, що я хотів донести, а саме інтимність слова «Пробач», – ділиться Максим.

Головну роль у відео виконав відомий танцівник Олександр Майбенко. Розпис по тілу зроблено київською майстринею Фьоклою. А в записі самої композиції взяв участь піаніст гурту “Vivienne Mort” Олександр Лєжньов.

Ось, що розповідали глядачі після презентації:
«У головному герої я бачила себе. Я відчула всі його емоції. Я переживала пісню разом з її автором. Це мене дуже розчулило», – говорить гостя заходу Світлана Далібожко.
«Кліп заворожував, ніби вводив в транс, – коментує Ігор Галак. – Мені захотілося попросити вибачення у всіх. У себе».

«Пробачити мені» став вже другим кліпом гурту. Перша відеоробота має назву «Спати з тобою», її реліз відбувся 1 вересня 2013.

Нагадаємо, що восени цього року «Біллі Мілліґан Бенд» презентують дебютній альбом під назвою “У твоїй голові”.

Відео “Пробачити мені”:

Лінк на прев’ю дебютного альбому: https://www.youtube.com/watch?v=m6W7MkS6Tl0

Інформаційна довідка

«Біллі Мілліґан Бенд» – київський арт-рок гурт з українською лірикою, заснований 11 березня 2013 року. Свою назву гурт запозичив у Біллі Мілліґана, найвідомішої людини з діагнозом «множинної особистості» в історії психіатрії. 1955 року народження, Мілліґан був 24 різними альтер-особистостями — від 3-річної дівчинки Крістін з Англії до 23-річного югославського комуніста Рейджена, що ніби перемикалися з одного на іншого, а сам Біллі був в якості транслятора. Автором текстів гурту є Макс Прудеус, музику ж створює колективний розум “Біллі Мілліґан Бенд”. І, як наслідок, з’являються композиції з мінливим як настрій звучанням та текстами. Українська лірика “Біллі Мілліґан Бенд” пронизана тематикою любові та болю, свободи та рамок, буттям собою та пристосуванням. Їхня атмосфера насичена як відчуттям внутрішнього бунту й боротьби, так і спокою й затишку. 2014 року гурт випускає першу студійну платівку під назвою “У твоїй голові” (9 композицій). Синглами до неї стають”Спати з тобою” та “Пробачити мені”. Наприкінці 2014 року “Біллі Мілліґан Бенд” вирушає в тур на підтримку дебютної платівки.

Детальніше про гурт:

https://www.facebook.com/billymilliganband

http://vk.com/billymilliganfangroup

https://www.youtube.com/user/billymilliganband

https://www.flickr.com/photos/124388655@N03