Цікаве про японців

Японія

ЯпоніяЯпонія дуже цікава та самобутня країна з незвичайними для нас традиціями. Справжнім делікатесом для японців є дині, тут вони коштують недешево – близько 300 доларів. Також дуже популярною стравою в Японії є сира конина, яку ріжуть дуже тонкими шматочками. Таке м’ясо називається «басаши». Неймовірним є те, що деякі японці можуть поголити голову у знак своїх вибачень. У Японії є дуже таємничій ліс «аокігахара», в якому за повір’ями мешкають привиди.

Також серед борців сумо є така традиція, згідно з якою юні борці повинні мити ветеранів цього виду спорту, включаючи усі важкодоступні місця.

60 % усієї світової мультиплікації приходить на японське аніме. У країні існує більш ніж 130 центрів для озвучення аніме. На піку своєї слави японський кінорежисер  Такахі Мііке встих зняти біля п’ятдесяти фільмів. Взагалі побувати в Японії дуже раджу – цікава країна, сміливо під час наступної відпустки купуйте авиабилеты киев – токіо і відправляйтесь у незабутню подорож.

В Японії налічується 21 %  довгожителів. Та нещодавно стало відомо, що багато хто з них вже помер, але родичі, бажаючи й надалі регулярно отримувати пенсію, не повідомляють про це у відповідні органи. Треба також зазначити, що у минулому судова система країни була збудована таким чином, що 99% підсудних були визнані винними.  В наш час цей показник дещо зменшився.