Про що мрієш Ти?

на крилах мрій

на крилах мрійЯкось, мене запитали, яка у мене мрія…. Це запитання рано чи пізно чув кожен з нас і, мабуть, і зараз намагається дати відповідь на нього… Хтось прагне слави, хтось багатство, хтось кохання, а дехто мріє про спокій, здоровя…

Про що мрію я…мабуть в дитинстві моя відповідь була б передбачувана, як і в більшості дітей: здоровя, довголіття батькам, хороше майбутнє.

Зараз же, проживши кусочок самостійного життя – без батьків,без родини,опинившись в новому оточенні, серед чужих людей, кожен з яких живе для себе, живе егоїстично, думаючи лише про власну шкуру і власне життя, мої прагнення і мрії змінилися, стали глибшими,втратили дитячу наївність і поверхневість…

Я прагну розуміти, розуміти людей, розуміти світ, а головне – розуміти себе. Ні, я не хочу читати чужі думки чи розуміти чужі емоції. Це особистий і неповторний світ кожного. Розуміння для мене – це визначити свій життєвий шлях, визначити, що я реально можу досягти і як своїми діями я зможу змінити світ, змінити його на краще.
Світ змінюється, змінюються життєві правила, державні закони, змінюються люди і їх ставлення до багатьох речей, змінюються цінності. Незмінним залишається одне – ми завжди хочемо жити краще. Але, задумайтесь, що Ти зробив для того, щоб Твоє життя стало кращим! Для цього потрібне бажання, терпеливість і поставлена мета. Так, головне мета, а не мрія. Мрія – це лише певна фантазія, певна думка, яка малоймовірно стане реальністю, оскільки ми просто хочемо її реалізації, не докладаючи при цьому ніяких зусиль. Мета ж, являє собою ціль, яку ми не лише ставимо перед собою. Ми окреслюємо шляхи і різні варіанти її досягнення, а головне – у нас є реальні засоби щодо реалізації цієї мети, а саме – цілеспрямованість, готовність до ризику і головне – віра у серці.