Про каву

Про каву

Про кавуКава відіграє дуже важливу роль в нашому житті. Люди все більше й більше вживають її, й винаходять різноманітні смаки та види. Багато з нас прокидаються вранці різними способами, кому допомагає холодний душ, кому ранкова зарядка, а хтось всього лиш випиває чашечку духмяної ароматної кави.

В середньому люди випивають більше 500 млрд. чашок кави на рік. Що ж таке кава? Кава – це напій, який можна приготовити тільки із обсмажених зерен кавового дерева, так як із сирі зерна важко переробити в порошок і вони погано розчиняються у воді.

До кави входить така речовина як кофеїн, який є стимулятором нервової системи. Під впливом кофеїну підвищується фізична та розумова працездатність, зменшується сонливість та втомленість організму. Ось чому кава так пробуджує вранці. Але не потрібно забувати, що надмірне вживання кави може призвести до запаморочення, головного болю, також пошкоджуються і зуби. В світі зараз існує багато видів кави, які високими темпами видозмінюються.

Найбільш розповсюдженими видами кави є арабіка та робуста. Арабіка є більш вишуканою кавою з точки зору аромату, але робуста має більше в своєму складі кофеїну і використовується в експрессо-сумішах. Так, що кожен вибирає на свій смак.

Також хотілося б вказати на правильне приготуванні кави, тому що навіть гурмани кави забувають таких елементарних правил, як: потрібно вибирати тільки якісну каву, а не різні там підробки; воду потрібно використовувати тільки джерельну або пропущену через фільтр; зберігати каву потрібно в сухому місці, щоб кава не втратила свій аромат та смак. Все, бажаю успіху у виборі якісної кави!

P.S. Кстати, сейчас популярный зеленый кофе специальный сорт.