Правда про фаст-фуди

фаст-фуд

фаст-фудСьогодні в Україні, як ніколи, набула популярності швидка їжа, тобто «фаст-фуд». Але незважаючи на те, що в деяких країнах вже почали зачиняти ресторани швидкого харчування через їх сумнівну репутацію. А у нас, звичайно, все навпаки, ще більше почали відчиняти подібні заклади. Зацікавленість людей, до такої їжі з кожним днем зростає у великій кількості, особливо до фаст-фуду небайдуже зростаюче покоління – діти. Взагалі-то, на перший погляд це є швидко та зручно, наприклад: вийти на обідню перерву, чогось з’їсти, але люди почали забувати про наслідки, які можуть виникнути зі здоров’ям.

Ми, навіть, не можемо собі уявити, що від кожного прийому швидкої їжі, отримуємо, так би мовити «букет захворювань». Я звернулась за допомогою, щодо хвороб, які виникають від вживання шкідливої їжі до лікаря-терапевта Хмельницької дитячої обласної лікарні Дзисяк Анжеліки Петрівни. Вона детально відповіла на всі питання поставленні мною.

– Скажіть, будь ласка, які взагалі захворювання можуть виникнути, від вживання швидкої їжі?

– Від вживання швидкої їжі у шлунку виникає – гастрит, із підвищеною або пониженою кислотністю, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки. Навіть можливе, таке захворювання, як новоутворення шлунка. Ще можливі такі захворювання та ускладнення,  як токсичний гепатид. У підшлунковій залозі виникає – гастрит і хронічний панкреатит (запалення).

У жовчному міхурі – гострий і хронічний холецестит – в результаті неякісного харчування виникає застій жовчі, як результат утворення каменів.

У тонкому та товстому кишківнику відбувається специфічний і неспецифічний виразковий коліт, діарея або ж – закрепи.

– Який орган швидше за все починає страждати та, як саме?

– Страждає шлунок та підшлункова залоза, але у першу чергу отримує пошкодження – печінка в якій відбуваються складні хімічні процеси у вигляді антиоксидантних реакцій.

– А як виникають ці антиоксидантні реакції? І на що вони шкідливо впливають?

– Вони виникають завдяки різним домішкам та консервантам, які містяться у фаст-фуді. А також мають небезпечний вплив на найбільшу залозу в організмі людини – печінку, яка вважається  акумулятором всіх речовин, які потім потрапляють до організму. Можливі, ще захворювання та ускладнення такі, які: токсичний гепатид, цироз і злоякісні утворення, тобто рак печінки. До речі, існує багато видів раку печінки.

– Як на цю їжу реагує серце?

– Вживання швидкої їжі призводить до порушення обміну речовин, яке призводить до порушення обміну речовин, яке проявляється у вигляді надлишкової маси тіла, а в подальшому – ожирінням. Відповідно страждає серце, яке є найбільшим м’язом у людському організмі і при надлишковій вазі починає працювати з великим навантаження.

– Як саме можна вживати фаст-фуд, щоб не принести шкоди організму?

– Якщо немає можливості відмовитися від даного виду харчування, то бажано вживати такі харчові продукти, як найрідше.

– Після вживання швидкої їжі в організмі залишаються токсини, як їх можна вивести з організму, без втручання медичних препаратів?

– Вивести токсини можна, за допомогою препаратів рослинного походження, а саме відвари лікарських трав. І за допомогою антиоксидантів таких, як активоване вугілля, кисломолочних продуктів (кефір, йогурт), кіп’яченої води з додаванням калію марганцю.

– Ця шкідлива їжа якимось чином може впливати на зовнішність?

– Безперечно, шкідлива їжа в першу чергу псує зовнішній вигляд людини. А також може викликати захворювання шкіри.

– Яке саме захворювання шкіри може виникнути від вживання фаст-фуду?

– Відбуваються різні алергічні реакції у вигляді – кропивниці. Кропивниці можуть виникнути, як результат неякісної їжі, а саме: консерванти, барвники, хімічні сполуки, несумісні з харчовими продуктами.

– Від швидкої їжі може пошкодитися шкіра обличчя?

– Звичайно може. Швидка їжа дуже негативно впливає на шкіру обличчя. По-перше, з’являється почервоніння на обличчі, наступним етапом являється висипка, і в завершенні йде набряк обличчя та повік.

– Ви можете щось порадити задля запобігання цих жахливих наслідків?

– Звичайно, можу. Я маю одну відповідь на це питання – не вживайте ні в якому разі цієї огидної їжі.

– Дякую Вам за те, що змогли розповісти про ці жахливі наслідки, які можуть виникнути від вживання нездорової їжі.

– Прошу. Потрібно, щоб наша нація мала прекрасне здоров’я  та народжувала здорових нащадків.