“Про чоловіків”

“Чоловіки як діти: люблять, щоб їх водили за руку, але вважали дорослими”
Тетяна Скобєлєва

Щоб встановити справедливість і зрівняти таки права між чоловіками та жінками пропоную на розгляд декілька цікавих моментів із життя осіб сильної статі. Пишучи про жінок, я могла навести кілька фактів із власного життя, але тут усе набагато складніше : ніколи не була у тілі чоловіка і , звісно ж , не знаю чим і як вони думають. Звернулась за допомогою до друзів, знайомих та його величності Інтернету ( інтернет також чоловічого роду).

Отже, поділюсь тим, що знайшла. Найперше, хотілось би помізкувати над такими фактами :
В середньому у чоловіків температура тіла вища, ніж у жінок.
Чоловіки в середньому живуть на вісім років менше, ніж жінки, і при цьому не люблять піклуватися про своє здоров’я.
У чоловіків товстіша шкіра, тому на ній довго не з’являються зморшки. Зовні чоловіки виглядають молодшими своїх одноліток-жінок, але це лише зовні.
Інфаркт міокарду трапляється у чоловіків в чотири рази частіше, ніж у жінок.
Четверо з п’яти чоловіків відкладають похід до лікаря до останнього.
Перший страх чоловіка – імпотенція, другий, як не дивно – облисіння.
Чоловік в середньому з’їдає за життя близько 3 кг губної помади.
Чоловіки люблять готувати шашлик на вугіллі. Будь-яка справа стає для чоловіка цікавою, якщо воно пов’язане з небезпекою.
Чоловіки люблять телефони з великою кількістю кнопок. Це допомагає їм відчувати себе важливими.
Чоловіки люблять зранку читати газету першими. Сама думка про те, що він не найперший, згубно діє на психіку чоловіка.
Коли четверо або більше чоловіків збираються разом, вони говорять про спорт.
Якщо чоловік говорить: «Я тобі подзвоню» і не дзвонить, це не означає, що він забув це зробити, це не означає, що він втратив ваш телефонний номер, це не означає, що він помер. Це означає, що він не хоче вам дзвонити.
Чоловіки забувають все, тоді як жінки нічого не забувають. Саме тому при трансляції спортивних змагань часто показують повтори.

Це лише декілька фактів, що більше іронізують, ніж складають якесь певне враження про чоловіків. Звісно те, що чоловіки — істоти слабкі таки доведено. Не можна сперечатись із тим, що вони здатні терпіти фізичний біль ( пристосовані до цього), а от біль душевний важко переживають. Розлука з рідними, друзями, втрата дорогих серцю людей — справжня трагедія у житті чоловіка. Для того, щоб виглядати сильнішим, він одягає маску байдужого, ні в чому не зацікавленого гомосапіенса, але як тільки на горизонті з”являється жінка, варта уваги, чоловік тут же перетворюється на воїна-завойовника: сильного, мужнього, розумного, впевненого у власних силах та розумі. За це варто його любити, поважати, цінувати і в усьому допомагати.

Для чоловіка вірний спосіб нажити собі ворога – запропонувати жінці залишитися друзями. Саме такий вислів надибала щойно у мережі. Хочу посперечатись, бо саме жінки найчастіше пропонують дружбу зробити чимось більшим і потім цей союз скріпити “дружнім” поцілунком. Саме жінка намагається привернути до себе увагу, як до жінки, а не до подруги. Усім жінкам властиво мило кліпати очками, робити невимушені жести і просто приємно усміхатись у сторону чоловіка, тим самим даючи йому зрозуміти, що він може розраховувати на щось більше, ніж просто дружба. Не варто псувати гарні дружні стосунки “ніби-то почуттями” – почуття з часом минуть, та й без друга залишишся…

Вчені проводять паралель між чоловіками та дітьми: і перші і другі потребують жіночої ласки. І справді, для чоловіка немає більшого задоволення, ніж лежати на грудях коханої жінки і радитись з нею щодо вибору ( телевізора, кросівок, автомобіля), певної проблеми ( на роботі, у навчанні і т.д.) чи просто розмовляти про речі філософські. Напевно, жінки , у свою чергу, люблять, коли на їхніх грудях спить коханий чоловік. Звісно, приємно бачити як всемогутній лев поруч з тобою перетворюється на маленького, беззахисного котика. Така вже доля жінки — слухати накази свого чоловіка у моменти його злетів і тримати його за руку у миті падіння.

Якими б не були деякі представники сильної статі, одні алкоголіками, другі — злочинцями, а треті — просто хуліганами, треба таки їх любити лише за те, що вони є. Бо не було б їх — не було б і нас з вами. І якщо природа створила чоловіка, значить були на це підстави…

Цілую. Ваша Ю.

Народилась неважливо коли, але жаль, що не восени. Люблю жовте листя, мокрі лавки, львівську бруківку і червоні доріжки на сходах. Люблю життя, і чекаю на взаємність. Не вірю в гороскопи, не вірю в долю, вірю в себе.