Презентація трилогії Александри Марининой

Презентація трилогії Александри Марининой

З 13 по 15 березнявідома російська письменниця Александра Маринина в Києві! Автор особисто презентує трилогію «Обірвані нитки», яка вийшла під грифом «інша» Маринина .

Презентація трилогії Александри Марининой

Темні секрети судової експертизи, напружено збудовані сюжетні лінії, уміння автора «тримати інтригу» робить роман «Обірвані нитки» прекрасним зразком сучасної гостросюжетної прози. Але не тільки гостросюжетної, інакше Маринина не була б Марининой.Роман «Обірвані нитки» – не класичний детектив, а історія життя. Головний герой книги – судмедексперт Сергій Саблін – принциповий, упертий, авторитарний і нескінченно захоплений своєю роботою людина. Непохитна воля і важкий характер – не найкращі супутники на шляху становлення в професії, але Сергій просто не може жити інакше. Ще в молодості його девізом стала цитата з «Антонія і Клеопатри» Шекспіра: «Якщо я втрачу честь – я втрачу себе».Ціна помилки судмедексперта – зламані життя, невірні судові рішення, помилково винесені вироки. А яка ціна принциповості такого фахівця? Там, де люди мають справу зі Смертю, завжди знайдуться ті, хто захоче приховати або змінити інформацію. У певних висновках експерта можуть бути зацікавлені вельми могутні особи, здатні організувати незговірливого фахівцеві серйозні неприємності …

Роман «Обірвані нитки» порівнюють з найкращими роботами Артура Хейлі – автора, який створив найзнаменитіші твори в жанрі «виробничого роману». Те ж повне занурення в специфіку професії, та ж ретельність і скрупульозність у відтворенні атмосфери, і, разом з тим, легкість і захопливість в описі здавалося б складних специфічних подробиць з професійного життя героїв. Складність теми робить честь автору.Александра Маринина ніколи не писала на догоду кому б-то не було, навіть на догоду читачеві. Вона пише про те, що їй самій цікаво, але пише завжди чесно і щиро. Ймовірно, саме в цьому – секрет її успіху і вірності читача, завдяки цьому Александра Маринина – це завжди цікавий співрозмовник.

13 березня, середа (19.00) – зустріч в магазині «Читай-Город»,вул. Б. Хмельницького, 3Б. ст. метро «Театральна».

14 березня, четвер (19.00) – зустріч в магазині «Буква» (Емпік), вул. А. Мішуги, 4, ТРЦ «Піраміда», ст. метро «Позняки».

Вхід на зустрічі вільний.