Презентація першої книги художниці Ксенії Петухової

Презентація книги художниці Ксенії Петухової

14 березня відбулася презентація першої книги молодої української письменниці Ксенії Петухової. Захід пройшов у приміщені книгарні, що знаходиться за адресою вул. Пушкінська, 8 А.

Судячи з відвідуваності заходу, авторка вже встигла сформувати коло шанувальників, адже незабаром після початку презентації у залі не лишилося жодного вільного місця. За словами одної з організаторів пані Любові, таке стається не часто.

Презентація книги художниці Ксенії Петухової

Ведуча вечора Катерина Рип’янська допомогла Ксенії розкрити деякі подробиці книги «Легенда золотої кицьки».

Шанувальники творчості молодої письменниці, а заразом і художниці дізналися, як авторка прийшла до написання детективного містичного твору, звідки взялися образи головних героїв, які плани письменниця має на майбутнє. Ксенія охоче відповідала на питання гостей і провела автограф сесію.

Після завершення офіційної частини презентації всі бажаючі мали нагоду пригоститися солодощами у східному стилі. А також дізнатися дещо цікаве про самих себе. Адже авторка організувала майстер-клас по картах Таро. Ксенія, як впевнений знавець Таро, розповіла гостям, як вирахувати їх особисту карту і як її зрозуміти.

Цікавою розвагою на презентації також стала невелика лотерея, що проводилася серед тих, хто придбав книгу. Переможець отримав картину, створену самою Ксенією Петуховою.