У Тернополі навчатимуть як представляти інтереси громади

Volunteer28 вересня о 10.00 год.  у місті Тернополі за адресою: вул. Сагайдачного, 10, 2-й поверх (приміщення Народного Руху України) відбудеться семінар на тему «Стратегія лобіювання та представництва інтересів громади». Організаторами семінару виступили Житомирський обласний центр молодіжних ініціатив та Тернопільська обласна молодіжна громадська організація «Спілка Молодіжного Самоврядування» за підтримки  Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

На семінарі обговорюватимуться питання проведення успішних кампаній громадського представництва та можливостей, які відкриває адвокасі-кампанія для розбудови громадянського суспільства. Окрім того, увага зосереджуватиметься на питанні волонтерства як важливого ресурсу соціальної роботи у громаді.

Семінар проходить в рамках кампанії «Центр активізації волонтерського руху малих міст «Ініціатива». Суттю кампанії є налагодження конструктивного діалогу з молоддю стосовно залучення її до волонтерського руху; розробка стратегій для вирішення важливих соціально- економічних проблем у малих містах України за сприяння та допомоги волонтерів.

Житомирський обласний центр молодіжних ініціатив та Тернопільська обласна молодіжна громадська організація «Спілка Молодіжного Самоврядування» запрошують активних та ініціативних громадян малих міст  Тернопільської області  до участі в семінарі.

За  детальнішою інформацією щодо проведення семінару звертайтесь – Ігор Процик (координатор кампанії в Тернопільській області) sms.org.2010@gmail.com, (063)454 666 1