Чи вмієш ти правильно читати?

правильно читати

правильно читатиЧитання – одне з найважливіших занять у самоосвіті й ставитися до нього треба серйозно. Читаючи, вдумуйся в зміст, шукай головне, найістотніше… Завжди виділяй тему та мету твору. Читаючи параграф зі шкільного підручника, відповідай на питання після нього, щоб перевірити чи добре ти запам’ятав зміст тексту.

Науковий твір читай повільно, виділені правила, закони, аксіоми перекручуй у голові по декілька разів, щоб потім легше запам’ятати. До художнього твору намагайся подумки скласти план, для того аби краще запам’ятати зміст прочитаного тексту. Дотримуйся інтонації, темпу, розділові знаки виділяй паузами. Старайся читати виразно.

І найголовніше: ніколи не пропускай слова коли швидко читаєш, адже швидше не буде, це тільки змусить тебе заново перечитувати ті рядки. Читаючи, ми стаємо уважнішими, розумнішими, навіть кращими за вдачею. І чим більше книжок нами прочитано, тим зрозумілішою стає народна мудрість: «Книга вчить, як на світі жить».

P.S. Ящко ви не просто вмієте добре читати але полюбляєте цю справу, тоді дивовижний світ книг на нашому інформаційному проекті вас мусить зацікавити, заходьте та дізнавайтесь багато чого нового про книги.