Правильний вибір шпалер

вибір шпалер

вибір шпалерЯкщо ви збираєтеся купити шпалери, то будете приємно здивовані великою різноманітністю цього товару на будівельному ринку. У вас відразу виникне питання про те, які шпалери підійдуть саме вам?

Паперові шпалери користуються найбільшою популярністю завдяки низькій ціні, легкості у використанні, що не вимагає багато часу. Паперові шпалери екологічні, посилюють звукоізоляцію. Правда, такі шпалери недовго вам прослужать. Від сили п’ять років. Якщо використовуване приміщення має підвищену вологість, то не використайте паперові шпалери. Вони швидко відклеяться, і матимуть негарний вигляд.

У такому разі використайте водостійкі і такі шпалери, що миються. Водостійкі шпалери протирайте у разі потреби вологою губкою, не використовуючи засобу для миття. Шпалери, що миються, менш схильні до хімічних засобів, але все таки протирайте акуратно.

Шпалери так само можуть відрізнятися по фактурі. Ви можете вибрати гладкі шпалери, рельєфні або багатошарові, – шпалери, що мають глибокий малюнок. Тут велику роль грає матеріал, з якого виготовлені шпалери. Це може бути деревна шпона, кора пробкового дуба.

Але існують шпалери, до складу яких не входить деревна основа. Вінілові шпалери складаються з декількох шарів. На папір наносять шар полівінілу, потім створюється малюнок, використовуючи фарби або тиснення. Так само ви можете вибрати шелкографические вінілові шпалери.

P.S. Если у вас в квартире живет маленький ребенок, то нужно оборудовать ее соответственно. Придется убрать все острые углы и опасные предметы, а также установить детские ограждения которые не позволят малышу пробраться туда, куда ему не нужно. Все это делается ради безопасности ребенка.