Правильна культура пива в Україні

Чого вже там приховувати, більшість з нас вживає алкоголь рідше або частіше. Я притримуюсь думки, що всього нормального має бути в міру. В статті мова піде про справжніх цінителів та гурманів пива. Ви теж можете приєднатись до їх лав. Ще раз повторюсь і скажу, що все має бути збалансовано, тоді й життя в кайф!

До недавніх пір, я й не знав на скільки багато марок пива в Україні. В рідному Запоріжжі, мені не доводилось скуштувати справді елітного пива. Не беру до уваги популярні і всім відомі назви, що за своїм смаком та наповненістю вже перестали бути пивом. Справжнє пиво на транспортній зупинці не купиш!

Цікаво спостерігати за тим, як в Україні вибудовується справжня пивна культура, що розпочинається з пивоварень, фабрик, закладів для відпочинку і закінчується інтернет-проектами. Один з таких сайтів розповідає про українські пабы. Зараз на сайті BeerPlace.com.ua представленні паби Києва, Дніпропетровська, Львова, Харкова, Донецька та Одеси. Для мешканців цих міст, а особливо столиці, проект буде справжньою знахідкою. Гурмани пива та прихильники-початківці знайдуть дуже зручний пошук пивних закладів за місцем знаходження, маркою пива, країні-виробнику та типу цього напою. Як і має бути, відвідувачі можуть додати свій коментар, порадити паб або задати питання бувалим. Оскільки цього літа я планую потрапити до Києва та Львова, сайт стане в нагоді. Чого тільки варта карта пабів Києва, дуже зручно!

Великий респект автору за розділ краш-тестів пивних закладів. Засновник та автор проекту – Сергій Брусєнцов особисто влаштовує похід по закладах столиці, розповідаючи про свій досвід на сторінках сайту. До того ж, кожна публікація супроводжується фотографіями.  Як виявляється, за наші гроші, далеко не всі паби можуть запропонувати сервіс на рівні своїх цін та є й такі місця, котрі дивують приємно. Влітку дуже спекотно на вулиці, часу вдосталь, а буває так, що й піти нікуди і скучно якось. Користуйтесь порадами Сергія та відкривайте для себе нові місця відпочинку.

В оглядах закладів Києва, зібрано чимало пабів, кафешок та ресторанчиків, де можна посмакувати пивом, поїсти та добре провести час. Мою увагу привернув паб “Блиндаж” зі своїм креативним дизайном. До такого закладу не соромно й з дівчиною піти і не обов’язково пити пиво.

Окремий розділ присвячено фотозвітам. Справжній паб – це не тільки пиво, а й постійні розважальні заходи, що тримають у купі постійних відвідувачів та приваблюють нових. Якщо вам вдалось відвідати один з таких заходів, погодьтесь, що приємно знайти своє фото, так би мовити на пам’ять.

Проект має чималу спільноту прихильників у популярних соціальних мережах, що робить відстежування новин та спілкування з поціновувачами пива легким і приємним процесом. Мені сайт сподобався, я вже давно звернув на нього свою увагу, а з його постійним розвитком та наповненням, пройти мимо неможливо. У автора є поле для розвитку проекту. Сподіваюсь, що до нього приєднаються охочі розповісти країні про якісні пивні заклади і на сайті з’являться паби Запоріжжя та інших міст України.