Десять правил бездоганного стилю

правила стилю

правила стилюОдні жінки змушують вас скрутити шию, щоб обернутися їм услід із захопленням, тоді як інші – проходять непоміченими повз, є й такі, що викликають безглуздістю свого вигляду здивування або поблажливу посмішку. Невже так складно опинитися в числі перших? Звичайно, справа не в природній красі: її можна з таким же успіхом зіпсувати, як і підкреслити, а абсолютно непривабливих жінок, як відомо, не буває. Так давайте вчитися мистецтву бути красивими!

Бути красивою, означає – вміло користуватися нескладними прийомами гармонії і стилю. Вони, дійсно прості, їх просто треба знати і поважати.

Отже, десять правил бездоганного стилю:

Правило № 1. Доречність – основна ознака елегантності. З’являючись в недоречному обстановці вбранні, ви демонструєте відсутність смаку і власну вульгарність. Наприклад, викликають поблажливу усмішку дами, які йдуть в макіяжі в басейн, на шпильках – гуляти з собакою, в декольте – в офіс, в джинсах – в театр. Сподіваємося, що це не про вас.

Правило № 2. Вже склавши гардероб, подивіться на себе у дзеркало і подумайте, без чого можна обійтися, що зняти, щоб ще більше полегшити образ. Нагромаджувати себе аксесуарами – хибний шлях.

Правило № 3. Смішно стежити за модою, але не слідувати їй. У балансі між цими тонкими гранями і полягає мистецтво бездоганного стилю. На щастя, кожна з вас може оволодіти цим умінням. Нехай ви не станете іконою стилю, але елегантність, доречність і відчуття смаку ви в собі розвинете. Прагніть бути стильною, а не модною.

Правило № 4. Одягайтеся у відповідності зі своїм віком. Досить сумно виглядають дівчатка, які прагнуть виглядати старшими, але ще гірші – дами поважного віку, які молодяться. Пам’ятайте, що молодості до лиця – молодість, а зрілості – мудрість і бездоганність смаку. Перекоси в гардеробі юних дівчат можуть виглядати навіть забавно і свіжо, тоді як до поважного віку пред’являються найвищі вимоги елегантності.

Правило № 5. Лейбли модних брендів на вашому одязі – це виглядає безглуздо, уникайте цих дешевих трюків.

Правило № 6. Відповідність часу, як в широкому (вік, епоха), так і у вузькому сенсі (сезонність, час доби). Про невідповідність в широкому сенсі ми вже згадували, а ось про сезон – ще не говорили. Подібні невідповідності можуть виглядати комічно, сумно, а іноді й небезпечно для здоров’я. Згадайте ці модні джинси із заниженою талією, якою в будь-який мороз світили панянки – від мала до велика, викликаючи своїм виглядом жалість. Також безглуздо виглядають норкові манто і шкіряні чоботи в літню спеку, вечірні сукні – вранці. Вчіться одягатися відповідно з часом, це і означає бути своєчасною.

Правило № 7. Відповідність кольору. Тут мова піде про кольоротип. Знати свій кольоротип і вміло застосовувати його палітру – одне з основних принципів створення власного іміджу. Він значно полегшує підбір власного гардероба, хоча помилки у виборі кольору не є фатальними і легко поправні за допомогою вдало підібраних аксесуарів.

Правило № 8. Не змішуйте більше трьох кольорів в одному вбранні. Ні в якому разі! Якщо у вас плаття з квітчастої тканини, значить, все інше – сумка, туфлі, капелюх, окуляри – повинні бути максимально нейтральними, мати один з кольорів сукні, краще білий або чорний. Ящко важлива функціональність, наприклад необхдні водійсьі окуляри, то тут можна зробити виключення. Доречі шукаючи їх в інтернеті використовуйте запит желтые очки для водителей – більше шансів знайти.

Правило № 9. Гармонія візерунків. Прості класичні правила поєднання візерунків нам диктують: не надягайте клітку з смужкою, квіточки з горошком, принти різних мотивів. І хоча в журналах мод часто можна зустріти подібне, все ж в реальному житті радимо вам з великою обережністю ставитися до такого роду сполучень. Здавалося б, все просто, однак, модниці часто роблять помилки. Постійно модні звірині принти нерідко поєднують між собою в різних варіантах: зебру з тигром, леопарда з ягуаром. Це, як всі інші невідповідності візерунків, велика помилка.

Правило № 10. Геометрія композиції. Найважче виправити неправильну композицію, оскільки це архітектура образу, геометрія пропорцій, гармонія малюнка і алгебра аксесуарів. У композиційний набір входить знання і розуміння свого типу фігури, статури, форми обличчя, росту, повноти. Варто максимально точно визначитися з типом своєї статури, оскільки це – кістяк стилю, те, на чому буде триматися весь інший антураж: колір, фасон, тканина, тощо.
Будьте стильними!