Правда і міфи про креми для обличчя

креми для обличчя

креми для обличчяМайже кожна жінка або дівчина у своєму аресеналі для півдтримки краси має крем для обличчя. Кожен вибирає і купуй крем, враховуючи свої фінансові можливості, популярність бренду або склад компонентів даного косметичного засобу. Однак, який із вибраних кремів дійсно буде корисний для вашой шкіри, і його дія приносить ефект, вказаний на етикетці.

Багато жінок вважають за краще купувати креми на основі рослинних компонентів. Насправді, рослинні молекули дуже великі, вони не можуть проникнути навіть у поверхневі шари шкіри, тому в креми додають хімічні аналоги рослинних компонентів. Тому рослини в кремах – це міф.

Жінки часто купують зволожуючі креми. За словами косметологів, сучасні технології дозволяють утримувати воду в шкірі. Тому зволожуючі креми дійсно існують, і це не міф.

Креми для омолодження теж користуються популярністю. Однак, за твердженням фахівців, переважна більшість кремів шкіру не омолоджують. Щоб крем володів такою дією, в його складі повинні бути особливі компоненти, яких приваблюють клітини шкіри, макрофаги. Поїдаючи ці активні компоненти крему, макрофаги виділяють фактори росту, завдяки яким шкіра оновлюється або, як кажуть, в побуті, омолоджується.

Зовсім недавно вчені з’ясували, що змусити макрофаги працювати можуть біфідобактерії. У стресовій ситуації в цих бактеріях починають синтезуватися особливі білки. Крем “Код молодості” компанії “L Oreal Paris” містить білковий екстракт біфідобактерій. Цей комплекс називають “Pro-Gen”. Він не тільки активує макрофаги, а й змушує деякі гени клітин працювати. У результаті починається процес оновлення шкіри. Цей крем можна наносити на шкіру як вранці, так і ввечері. Взагалі краще проконсультуватися у спеціаліста і видвідати професійний салон красоты щоб точно знати який саме крем вам підходить.

Процес оновлення шкіри вимагає часу. Щоб отримати перші результати, потрібно користуватися кремом 1 місяць – це термін оновлення шару шкіри. Але для того, щоб результат був найбільш помітний, треба використовувати крем 3-4 місяці.