Як прати дитячі речі

дитячі речі

Усім нам добре відомо наскільки є чуттєвою дитяча шкіра. Тому багатьох молодих матерів турбує питання, як і чим можна прати дитячі речі. Передусім погляньте на бирку на одязі. Там вказаний вид прання і температура води. Обов’язково дотримуйтесь рекомендацій виробника і тоді речі надовго збережуть свій привабливий вигляд. Звичайний порошок та господарське мило не підходять для прання дитячих речей. Вони занадто агресивні і можуть серйозно зашкодити здоров’ю дитини. Шукайте засоби з поміткою «З перших днів життя».

На сьогоднішній день існує великий вибір дитячих пральних порошків, які прекрасно відпирають речі і цілком безпечні. Але незважаючи на це, педіатри рекомендують легко забруднений одяг немовлят прати лише теплою водою без хімічних засобів та мила. Плями від грудного молока, дитячих сумішей або одяг на яких є сліди від «великих справ»  спочатку слід запрати дитячим милом. Більшість сучасних пральних машин автомат мають спеціальний режим для прання дитячого одягу. Але досвідчені матусі знають, що прати речі малюка також можна за допомогою режиму «Бавовна» (саме з бавовни пошиті більшість дитячих речей) при температурі 30-40 градусів. Пелюшки  забруднені каловими масами слід прати лише при температурі 90 градусів. Не забувайте вмикати додаткове полоскання, щоб не залишалось жодних слідів від порошку.

Якщо Ви відаєте перевагу ручному пранню, тоді полощіть речі до тих пір, поки вода не стане абсолютно чистою. Дуже брудні пелюшки необхідно виварювати. Після прання сорочки, кофтинки, штанці, а також простирадла потрібно випрасувати. Це допоможе позбутись слідів хлору. Всі речі для малюка потрібно вибирати досконально – чи то диятчі верес кроватки або постільний одяг та інше.

Після шести місяців для малюка починаються нова ера. Він починає вживати в їжу соки, овочеві і фруктові пюре. З’являються нові жахливі плями. Як з ними  боротися?

Не відкладайте прання  на довго. Краще одразу візьміться за справу. В більшості випадків Вам вдасться впоратися з задачею. Просто замочіть одяг у холодній воді, намеліть пляму  і залишіть на деякий час. Пляма все одно  залишилася? Тоді використайте дитячий плямовивідник.

Але краще попередити проблему ніж її вирішувати. Під час годування маляти використовуйте слинявчик.
Щоб уникнути багатьох проблем пов’язаних з пранням, дотримуйтесь  таких правил:
1.    Ніколи не періть дитячі речі разом з дорослими;
2.    Прати дитячі потрібно лише спеціальними засобами з поміткою «З перших днів життя» або дитячим милом;
3.    Для прання використовуйте дитячий режим або інший режим при температурі 30- 40 градусів;
4.    Важко забруднені речі потрібно спочатку запрати;
5.    Періть пелюшки при температурі 90 градусів або виварюйте (якщо перете в ручну);
6.    Прати речі потрібно того самого дня коли вони забруднилися;
7.    Ретельно полощіть речі;
8.    Обов’язково прасуйте дитячий одяг;
9.    Не крохмальте одяг і постільну білизну малюка.
10.    Використовуйте слинявчик.

Зараз багато людей хворіють на алергію. На цю хворобу може захворіти кожен. Тому після першого прання зверніть увагу на шкіру Вашої дитини. Якщо з’явилися почервоніння та висип, негайно поміняйте дитячий порошок.