Працювати на когось чи на себе?

Мабуть,кожна людина в своєму житті задавалась питанням: краще мені працювати на «дядю-тьотю» чи на себе?

Гадаю, що більше половини молодих людей не готові починати власну справу. Після закінчення університету більшість так і думає: а куди ж мені піти?  на кого працювати? де мені буде краще? а де краща зарплата? і т д.

Звісно,молоді люди, які пройшли на якесь приватне підприємство, на державну службу, у сферу торгівлі чи у сферу обслуговування відразу ж приймають рішення працювати саме тут.

І ось вони ходять на роботу, тяжко працюють, заробляють ті маленькі гроші. Хтось тримається місяць, три, півроку, рік, як хто зможе. Але багато хто після того,як працювали важко на когось, думали за власну справу.й

Адже це дійсно круто. Ти сам собі указ, ти сам собі начальник, і в тебе є непоганий дохід. Погодьтесь, звучить досить привабливо.

Але знову виникає одне «але»: а чи достатньо в цих людей характеру, амбіцій, твердості, щоб розпочати власну справу?

Не у всіх, у мене не всі ці якості є. Дехто може все життя і промріяти про власний бізнес, так його і не відкривши, виправдовуючись такими словами : «Ой, в мене не вийшло, навіщо воно мені? Маю роботу – і досить. Що Бог дав тобі – тим і задовольняйся».

Взагалі, я відношусь до цього неоднозначно. І працювати на когось добре, коли в тебе хороші умови, гідна заробітна плата, і тебе все влаштовує.

Не йдіть туди, де вам не дуже добре, міняйте місця роботи доти, доки не знайдете своє.

А ось бізнес- це звісно краще, це рівень вищий. Я ще не знаю, як в подальшому моє життя складеться. Що принесе мені найбільше задоволення- державна служба чи власна справа. Але питання про власну справу стоятиме на першому місці.

Тому не зволікайте і приймайте правильне рішення!