Вчені знають, яким чином можна позбутися інтернет-залежності

інтернет залежність

Згідно з дослідженням фахівців інженерного факультету Кембріджського університету Великобританії, в наш час більша частина людей почуваються задоволеними власним життям у випадку, коли багато часу проводять у соціальних мережах, користуються мобільними телефонами та електронною поштою.

Під час дослідження вченими було опитано 1020 американців, 1269 британців, 1178 китайців та 1132 австралійців. Третина опитаних респондентів страждає від великої кількості інтернет-спілкування. Ті ж хто, контролює своє спілкування в інтернеті, почуваються набагато більш задоволеними своїм життям.

Дослідження показало, що 65% опитаних людей більшою мірою надають перевагу живому спілкуванню. Біля 36 % дорослих людей та 43% людей молодого віку свідомо намагаються зменшувати час користування інтернетом. Звичайно в інтернете є купа корисних напрямків – там можна працювати, відвідати интернет магазин детских товаров та інши магазини щоб придбати речі та інші.

Для тих, хто має інтернет-залежність і хоче її позбутися, група вчених під керівництвом професора Джона Кларксона рекомендують намагатися поступово зменшувати час, який людина розтрачує в мережі. Спочатку буде важко, але згодом людина сама не захоче проводити весь свій час в інтернеті.