10 місць, де позасмагати пізньої осені

Копакабане

КопакабанеЦе тільки здається, що в жовтні-листопаді дощами заливає всю планету. Тим часом друга половина осені – найприємніший час для відвідування цілого ряду пляжних країн. У Бразилії – мінімум дощу і спеки, в Індії – кінець сезону мусонів, а на Пхукеті, в Майамі і Домінікані чийсь невидимий палець натискає кнопку з написом «Стоп зливам!». Redigo представляє огляд місць, де в найближчі вісім тижнів можна провести хороший пляжний відпустку.

Бразилія: зіграти у футбол на Копакабане

Чотирикілометровий громадський пляж – головна тусовка Ріо-де-Жанейро і всієї країни Бразилії. На піщаній смузі шириною з футбольне поле щодня збираються тисячі загоряють. Іноді на пляжі можна побачити знаменитостей – наприклад, вигулює своє сімейство Тома Круза або ховає обличчя за темними окулярами бразильську модель Жизель Бундхен.

Копакабана здобула собі славу в 50-х, коли в районі поруч із пляжем стала селитися богема – художники, письменники і музиканти. Сьогоднішня Копакабана – це людське море з острівцями магазинів і кафе, фоном якого служать ряди елітних готелів, пентхаусів і казино. Цілими днями бразильці грають на піску в футволей – суміш пляжного волейболу і футболу, коли гравці перекидають через сітку м’яч за допомогою будь-яких частин тіла, але тільки не рук.

Погода: у жовтні повітря +25 … +27, вода +22, у листопаді повітря +26 … +29, вода +23

  • Забратися в дощові ліси Амазонії і порибалити на піраній
  • Пролетіти на вертольоті над 270 ревучими потоками – водоспадами Ігуасу
  • Взяти уроки капоейри в Салвадоре , колишньої бразильській столиці

Таїланд: вивчити нескінченні пляжі Пхукета

Говоримо «Пхукет» – маємо на увазі «пляжі». Адже острів вважається пляжної столицею Таїланду . І хоча на це звання у королівстві хто тільки не претендує – від Паттайі до якого-небудь крихітного острівця – факт залишається фактом: пляжі Пхукета – кращі в країні. Головні з них розтягнулися вздовж західного узбережжя острова. Хочеться веселощів і спілкування, їдьте в Патонг . Якщо подумуєте про серфінг і скучили по хвилях – вибирайте Карон-бич . Набридли шум і стовпотворіння? Тримайте курс на пляж Камала .

Погода: у жовтні повітря +29 … +32, вода +28, у листопаді повітря +28 … +30, вода +27

  • Злітати на гідролітаку на острови Пі-Пі
  • Неподалік від Паттайї подивитися на жовтневі перегони на буйволах
  • Побачити пейзажі в дусі фільму «Аватар» в провінції Крабі

Домінікана: припливти на острів, де знімали «Баунті»

Невеликий острівець Саона (на південному заході від узбережжя Домінікани ) колись відкрив Колумб, але, на щастя, цей куточок тропічної природи не був забудований і випалений іспанськими колонізаторами. Століттями на острові існували лише нескінченний тропічний ліс і декілька рибальських хатин. У підсумку черепахи, ігуани, зелені папуги і лелеки розплодилися тут в таких кількостях, що острів було вирішено перетворити на заповідник.

При наближенні до САВН вода дивним чином змінює колір: від світло-бірюзового до смарагдово-зеленого. На пляжах – дрібний білий пісок і пальми, які схилилися прямо до води. «Як в рекламі« Баунті », – скажете ви і не помилитеся. Один з роликів знаменитої «шоколадної» реклами знімали саме тут.

Погода: у жовтні повітря +28 … +33, вода +26, у листопаді повітря +28 … +31, вода +24

P.S. Любой портал города предоставляет разную информацию о нем. Почитать про винницкое такси, посмотреть карты города, узнать перечь фирм и погоду – все это можно сделать тут map.vn.ua.