“Повстанська Ватра 2011 – УНІЖ”

Що: молодіжний табір-джамборі “Повстанська Ватра – 2011 – УНІЖ”
Де: Івано-Франківська область, Городенківський район.
Коли: 6-9 жовтня 2011 року

На березі річки Дністер, в околицях села Уніж, відбудеться молодіжний табір-джамборі “Повстанська Ватра 2011 – УНІЖ”, організатором якого є ВМГО “Молодіжний Націоналістичний Конгрес”.

Уніж – це місце для спілкування та спільної праці людей різних інтересів та професійної спрямованості, яких об’єднує бажання побудувати сильну та багату Україну.

На «Повстанській ватрі» Тебе чекає: інтерактивні лекції та цікаві дискусії з відомими особистостями на різну тематику, починаючи від історії, мистецтва та закінчуючи політикою та бізнесом. А також: пейнтбол, туристичні змагання, спортивні ігри, вивчення народних та повстанських пісень і зустріч з ветераном УПА. Завершенням кожного дня буде цікава і весела ватра.

Для спілкування та спільної праці запрошені: Юрій Журавель (OtVinta); Сашко Положинський (Тартак); народні депутати Андрій Парубій та Юрій Стець, останній також є Генеральним Директором 5 каналу; Олександр Солонтай – експерт ІПО, Владислав Кириченко – ідейний натхненник Уніжу, директор мистецької агенції “НАШ ФОРМАТ”; Сергій Василюк (“Тінь Сонця”); Єгор Соболєв – директор “Свідомо”, Михайло Ратушний – голова УВКР, письменники Роман Коваль, Василь Шкляр, Сергій Жадан та багато інших. Теми дискусій та їх модераторів ораганізатори будуть висвітлювати по ходу їхнього підтвердження участі в таборі.

Слово “джамборі” в перекладі з мови американських індіанців означає “збір усіх племен після довгої війни” чи “велика рада”. Табір-джамборі в сучасному розумінні означає: зліт, фестиваль, розваги і змагання, але з насиченішою, цікавішою,а головне – кориснішою програмою.

Останній термін подачі заявки на участь – 3 жовтня 2011 року. На сторінці контакти прераховано можливі варіанти зв’язку з організаторами.

Інформаційна довідка: 

УНІЖ – це територія колишнього колгоспу із залишками господарських споруд, які згодом, спільними зусиллями громадських активістів та волонтерів, мають перетворитись в клуб-конференцзал, спортцентр, бібліотеку, кампус, тобто місце – де будуть відбуватись вишкільні табори, навчальні семінари, відпочинково-трудові волонтерські заїзди. Все це має робитись руками приїжджих волонтерів і коштами Українського фонду. До Дністра 400 метрів. Навкруги – чудовий краєвид на Дністровський каньйон.