Як поводитися в автомобільній пробці

автомобільна пробка

автомобільна пробкаПроблема великих міст – автомобільні пробки. Попадання в пробку позбавляє свободи пересування, ламає усі наші плани. Чим зайнятися під час вимушеній зупинки? Що враховувати при русі в пробці?

Займіться справою. Головне правило – будь-яке заняття не повинне вас відволікати від руху. Вирішуйте службові питання і розмовляйте з друзями по мобільному телефону. Корисний в дорозі й ноутбук з мобільним інтернетом – попрацюйте з документами та електронною поштою. Якщо уся робота зроблена, а транспорт не рухається – слухайте музику і аудіокниги. Перегляд фільмів можливий тільки в нерухомому потоці машин. Якщо ж транспорт часом рухається – перегляд фільму варто відкласти, якщо не хочете відчути удар об бампер автомобіля, що їде попереду.

Стоячи в пробці, необхідно зберігати спокій. Перескакування з ряду в ряд, конфлікти з іншими водіями ніякого виграшу в часі не дадуть, а стрес забезпечать. А від стресу і до аварії недалеко.

Варто згадати і головне правило дорожнього руху – поступайся дорогою дурневі. Якщо водій явно неадекватний, кричить, жестами ображає оточення – надайте йому дорогу негайно! Метрів через сто, ймовірно, ви упретеся в його пошкоджений автомобіль!

Завжди пропускайте спецтранспорт, цього правила вимагають. Рано чи пізно, ви виберетеся з пробки. Надалі вибирайте інший маршрут або інший час для здійснення подібної поїздки.

P.S. Кстати, если фильмы смотреть в пробке нежелательно и бессмысленно, то найти и посмотреть приколы в Азербайджане и разные короткометражные ролики вполне можно. Но повторимся, главное не забывать о дороге.