Чи потрібно людині читати?

читати

читатиЯ дуже люблю читати, читаю всюди де є можливість: на перерві, в черзі, в маршрутці. Коли я виходжу з дому в моїй сумці завжди є книжка, але моє захоплення книгою багато хто не розуміє. Мене вважають дивною через те, що я краще проведу час за читанням цікавої книжки ніж у соціальних мережах.

На жаль, зараз книга не має такої популярності, як колись. Люди не хочуть читати, вони вважають це пустою тратою часу, особливо це стосується підлітків.Адже вони замість того, щоб прочитати книжку сидять у соціальних мережах. І навіть те, що у школах є такий предмет як література, не збільшує кількість читачів. Багато учнів вважають, що найголовнішим предметом є математика, хімія. Можливо, але вони дуже помиляються, роблячи висновок, що література неважлива. Так, математика нас вчить рахувати, хімія розпізнавати різні хімічні елементи, але література вчить нас бути людиною, і повірте, це найголовніше, чого має навчитися кожен із нас.

Читаючи художню літературу, людина проживає долю головного героя , проходячи з ним весь шлях у цій книжці. Ми вчимося на його помилках, здобуваємо багатий життєвий досвід. Багато письменників і поетів у своїх творах висвітлюють найгірші проблеми нашого життя і описують, як їхні герої з ними справляються. Вони готують нас до дорослого життя, показуючи всі його погані сторони, щоб ми були готові до них і нам було легше приймати складні рішення .Хіба заради цього не варто читати? Письменники облегшують нам життя, але ми не хочемо цього помічати. Книги-це яскраві барви, які можуть розбавити нашу сіру буденність. Так чому ж ми не даємо їй це зробити?

Зараз багато людей не можуть знайти вільну хвилину для читання, бо в них багато роботи, навчання, проблем, але хіба вони не хочуть відволіктись від всього цього ,хоч на деякий час забути про все і про всіх і поринути в чарівний світ літератури?