Як визначити, що вам потрібен свій веб-сайт?

веб-сайт

веб-сайтЗараз мати свій веб-сайт дуже модно, практично всі компанії і просто люди, які бажають представити себе в інтернеті, хочуть мати свій веб-сайт. Зробити сайт на замовлення для вас може або веб-студія або фрілансер, зараз це не проблема. Однак подивимося, наскільки вам необхідний власний сайт? Адже його створення, його підтримка – це все витрати, часом дуже не малі. А зараз багато способів працювати через соціальні мережі, дошки оголошень і т.п.

Подивимося на чинники, які дозволяють зрозуміти, наскільки вам потрібен окремий сайт. Отже, вам потрібен веб-сайт якщо ви:

  • Регулярно продаєте різну продукцію або послуги;
  • Маєте свій фірмовий стиль або ж хочете його мати в майбутньому і хочете виділити себе з натовпу конкурентів;
  • Ринок вашого збуту не обмежується одним лише містом;
  • Ви стабільно нарощує оберти;
  • Ви працюєте не один і замислюєтеся про розширення штату;
  • Вам необхідно мати можливість розміщувати інформацію для ваших клієнтів, отримувати від них відгуки.

Якщо хоча б одне або декілька умов для вас підходить, тоді свій сайт вам необхідний.

Адже продаж через соц. мережі або за допомогою дощок оголошень підходить тільки, якщо ви щось продаєте (будь то товар або якісь послуги) не регулярно, якщо ви не маєте можливості або бажання нарощувати базу клієнтів і виходити на новий рівень.

Якщо ж ви хочете розвитку, то доведеться витратитися на купівлю сайту, його підтримку і просування. При цьому звичайно ж присутність в соц. Мережах або розміщення на дошках не відміняється, але воно виступає лише тільки доповненням до вашого веб-сайту.

Пояснюється це дуже просто: компанія або навіть просто людина, яка представлений в інтернеті і має свій сайт, викликає набагато більше довіри у користувачів. До того ж у нього більше можливостей для зворотного зв’язку з клієнтами, а з ростом їх числа і більше можливостей з оформленням замовлення. А іноді дуже важливо, що б клієнт міг зробити замовлення або отримав якусь цікаву для нього інформацію або уточнення максимально зручно.

На перший погляд такі незначні, можливо банальні, фактори насправді надають вирішальну роль у розвитку бізнесу (звичайно ж за інших рівних умов – ціна, якість, ділова репутація). Тому створення свого сайту є цілком виправданим, тим більше що замовити сайт недорого – це цілком можливо і виллється в зовсім невелику суму.

P.S. Роутеры CISCO отлично зарекомендовались себя на рынке корпоративных сетевых технологий, на сайте http://ipland.com.ua/routers.htm вы можете выбрать и заказать разные маршрутизаторы от компаний CISCO и LINKSYS.