Облаштування посилення 3G

Облаштування посилення 3G

Облаштування посилення 3GUSB модем – цей пристрій, який передає дані за допомогою 3G або 4G каналу. Часто такий пристрій просто дає маленьку швидкість передачі даних. Щоб збільшити швидкість модему потрібно зробити наступне. Узяти простий кабель від супутникового телебачення, роздобути такий кабель можна у майстрів, які встановлюють супутникове телебачення, і намотати цей кабель навколо модему, як намотують дріт на електромагніт.

Кабель має бути накручений щільно і рівно, можна навіть скористатися будь-яким клеєм, щоб краще зафіксувати кабель на USB модемі. Далі, потрібно узяти банку від пива, розрізати банку навпіл, і в дні банки другій половині зробити отвір, так щоб USB роз’єм виглядав з під дна.

Далі, слід узяти подовжувач від USB і підключити, подовжувач буде фіксувати модем і банку. Для більшої фіксації можна знову ж таки скористатися клеєм. Тепер можна на банку можна намотати дріт, щоб потім цю конструкцію можна було закріпити на даху або на певній висоті. Підсилювач готовий.

Сенс цього підсилювача зрозумілий будь-якому майстрові, хто посилював сигнал свого інтернету. Будь-який сигнал посилюється якщо обмотати кабель інтернету навколо пристрою, половина банки – це дзеркало, яке відображає сигнал вгору. А дріт – це утримувач, якщо потрібно буду встановити пристрій на дах.

P.S. Если говорить об аудио усилителях, то конечно такое хитрый метод там не сработает. На сайте reciever.com.ua/stereokomponenti/usiliteli сможете выбрать и купить усилители различных фирм – от Yamaha и Denon до Cyrus или Musical Fidelity.