Посуд як важливий елемент декору

Посуд

Посуд Посуд це невід’ємна і величезна частина нашого повсякденного життя, у будь-якому будинку на усіх континентах і в усіх країнах. Але чомусь саме до неї так часто ставляться зневажливо, але ж це неправильно. Якщо розглядати посуд не як те, з чого ми їмо, то можна помітити те, що це цілком самостійний елемент декору, який підкреслює смак, достаток і статус власника, і доповнює інтер’єр кухні або їдальні.

Залежно від її призначення, посуд розрізняється на сервіровку, за допомогою якої накривають на стіл в очікуванні гостей, і на кухонну, за допомогою якої ми готуємо. Проте і перші, і другі між собою розрізняються не лише по стилю, функціоналу і кольору, але і за матеріалом. Саме тому посуд забезпечує нам справжнє поле для діяльності і простір для нашої фантазії при оформленні їй інтер’єру. Через це завжди, купуючи посуд, не забувайте про те, що вона служить нам не лише для приготування їжі, але і може виявитися цілком вигідним варіантом для прикраси кімнати.

При класичному елегантному оформленні інтер’єру варто віддавати перевагу фарфоровим сервізам. Натуральний фарфор – дорогий і аристократичний матеріал, який, Ви здивуєтеся, є досить міцним і підкреслює благородства традицій. Фарфорові сервізи завжди було прийнято розставляти за склом в прозорих шафках буфета тоді, коли вони не беруть участь в сервіровці столу. Келихи і вази з богемського скла, піали і салатниці можуть бути використані при прикрасі будь-якої кухні або їдальні, оформленої у витонченому класичному елегантному стилі. Купити якісні келихиможна тут http://beridari.com.ua/ctolovaya-pocuda/pit-evoe-cteklo-566187792/pit-evie-nabori/.

Якщо ж у Вашій кухні переважає стиль прованс, який відрізняється м’якою пастельною колірною гаммою, рослинними мотивами і природними матеріалами, то ми рекомендуємо вибирати посуд з дерев’яними приладами, салатницями з каменю і глиняними глеками. Такі елементи тільки підкреслять особливий ніжний стиль Вашої кухні.

Посуд з кераміки прекрасно впишеться в затишне приміщення, оформлене в стилі кантри. Розписані натюрмортами і сільськими пейзажами вази для цукерок і глеки, заварювальні чайники і обробні дошки дуже вигідно доповнять подібний інтер’єр. Віддавайте перевагу натуральним, непомітним і трохи запорошеним кольорам: коричневому кольору, червоному, теракотовому або вохри, бежевому або цвіту свіжіше за зелень.

А любителям незвичайних декоративних елементів ми пропонуємо оформити кухню в стилі модерн,  доповнивши її посудом їх кольорового скла або фарфору незвичайних форм.