Постільна білизна з бавовни

Постільна білизна

Бавовна, як матеріал, для постільної білизни відрізняється меншою дорожнечею і більшою практичністю. Вона отримала популярність завдяки своїм властивостям, і на її частку випадає приблизно 75% від загального виробництва. Хороший, міцний сон потрібний не лише для нормальної працездатності впродовж дня, але і для вашого здоров’я, тому вибір комфортної постільної білизни – це серйозне рішення.

Бавовняне волокно нині використовується у виготовленні тканин різних видів, а для виготовлення постільної білизни вибирають перкаль, сатин і бязь. Перкаль – щільна шорстка тканина, основним плюсом якої є її дешевизна. Бязь – це довговолокниста бавовна, перероблена в щільну і гладку тканину. Незважаючи на свою щільність, вона зберігає м’які властивості і добре підходить в якості постільного приладдя. Подвійне плетіння з двох видів бавовняної нитки використовують у виготовленні сатину, його відмінність від бязі в тому, що сатин гладший і шовковистіший, хоча і коштує набагато дорожче за будь-яку іншу тканину з бавовни. Якщо вам потрібна постільна білизна оптом то знайдете її на сайті.

Достоїнства бавовняних тканин

До абсолютних достоїнств бавовняного матеріалу відносять його гіпоаллергенность, він абсолютно не викликає алергічну реакцію. Бавовняна тканина м’яка і комфортна, вона не викликає дискомфорт, навіть якщо ви сильно ворочаєтеся, і не викликає свербіжки і роздратування шкіри.

Бавовна відмінно пропускає повітря і добре вбирає вологу. Вибір серед забарвлень постільної білизни різноманітний, оскільки фарба легко наноситься на бавовняні тканини, що дозволяє підібрати будь-який колір і малюнок за вашим смаком.

Також асортимент бавовняної постільної білизни багатий завдяки різній структурі і щільності матеріалу, його можуть робити з фланелі, сатину та ін.

Постільна білизна з сатину приємна тілу, а приємний глянсовий блиск красиво виглядає на ліжку. До того ж, сатин не боїться прання і відмінно тримає тепло, що добре в зимові холоди.

Бязь також добре тримає тепло в холодну погоду і практично служить довгий час, не блякне через частоге прання і є приємною на дотик.

Перкаль чудово вбирає вологу, не вимагає додаткового догляду, тканину можна прати навіть при 80-ти градусах, малюнок не зблякне.

Недоліки у бавовняної постільної білизни

Влітку або в жарку погоду в постільній білизні з сатину може бути жарко, до того ж вона досить слизька, якщо лежати на ній в шовковому одязі. Постільна білизна з перкалі менш зручна, вона трохи грубіша, тому на ній може бути незручно, особливе якщо у вас м’яка і чутлива шкіра.

Як бачите, недоліків у бавовняних тканин, використовуваних для виготовлення постільної білизни, не так багато, зате вистачає переваг. Бавовняна постільна білизна відрізняється міцністю, не вередлива до температури прання, можна підшукати зручний для вас за ціною варіант, а прослужить вона довго і якісно.