Як оптимізувати пошук нерухомості в інтернеті?

нерухомість в інтернеті

нерухомість в інтернетіУ рієлтора особлива робота, він цілу добу знаходиться на ній і має бути в курсі подій у будь-який час дня і ночі, а подія для нього – це інформація. І причому інформація не проста і для нього значима, інформація про останні новини на ринку нерухомості. Рієлтор безпосередньо пов’язаний з продажем і підбором відповідного житла клієнтам, робота це не легка.

У першому випадку може і легка робота, якщо вона полягає в продажі якої-небудь нерухомості, наприклад, дома або квартири. Подати оголошення про продаж і чекати. Чим більше оголошень, тим більша вірогідність швидкого продажу. Розписати, щоб від покупців тих, що побачили оголошення не було відбою, і половина справи зроблена. Зараз в інтернеті повно різних сайтів в тематичними оголошенням наприклад окремо для доручень як Кабанчик або виключно для нерухомості.

А що робити, коли просять підібрати квартиру або будинок замість старого житла, яку потрібно продати. І купити нову квартиру? В цьому випадку рієлторові доведеться попітніти, уважно оглядаючи оголошення на сайтах про продаж нерухомості і всякий раз наново вводячи в пошук показники об’єкту, з урахуванням того, що розташовані вони на декількох сайтах. І доки нишпорить він по просторах мережі, втрачаючи дорогоцінний час на неодноразовий перегляд, іншою удачливіший зацікавиться і з радістю купить, випередивши незграбного, здавалося б, рієлтора, хоча і той старається щосили.

Тут вже не позаздриш рієлторові. Як йому допомогти, щоб не втрачав він час, а могла отримати миттєво відповідь на своє питання “про продаж нерухомості” з усіх сайтів одночасно. Виявляється, маючи конкретне програмне забезпечення можна не легко і швидко знайти саме те, що треба. Працює, слід сказати, програма “не покладаючи рук” цілу добу і без вихідних, скануючи усі сайти нерухомості і хвилину видаючи результати за запитом про продаж або оренду житла, через декілька хвилин відображаючи на моніторі комп’ютера.

А якщо встановити декілька фільтрів і вести пошук по декількох об’єктах в один і той же час, то миттєво можна перемикатися з одного об’єкту на інший. І рієлтор матиме найдетальніші і найсвіжіші показники усіх сайтів нерухомості в усьому регіоні. І кінцева першість у рієлтора в кишені, адже саме той переможець, хто найбільшою мірою має інформацію цілком!