Шукаємо цікаву інформацію серед поштових розсилок

Якщо вас цікавить певна тема і ви б бажали отримувати постійно по ній інформацію, тоді вам у пригоді стануть поштові розсилки. Лише потрібно знайти необхідний сервіс або сайт через пошукові системи та підписатися на нього. Тепер ви щотижня або навіть щодня будете отримувати на пошту цікаву для вас інформацію. Якщо ви почнете отримувати на пошту не ту інформацію, на яку очікували, то завжди зможете відписатися від розсилки. Таке повідомлення знаходиться в кінці листа кожного випуску.

Щодня з’являються нові розсилки та зникають інші. Щоб знаходити необхідну інформацію, існують пошукові системи. Ви просто набираєте в формі запиту слово або декілька слів та швидко отримуєте результат. Якщо знайдений сайт вас зацікавив, то можете сміло оформлювати підписку на нього. Якщо під час пошуку вас цікавить точна форма слова, то можете взяти його у лапки «».

P.S. Еще одним полезным типом ресурсов являются доски объявлений как например www.ukrbbs.com где вы можете найти и разместить бесплатные объявления по разным тематикам от авто до знакомств.