Правила порядку в холодильнику

холодильник

Вам необхідно закріпити за кожним продуктом в холодильнику певне постійне місце. Коли ви приходите з магазину ви повинні відразу ж все розкласти куплені щоб продукти зберігалися відповідно до різних вимог, такі як температурні вимоги. Так само їх має бути легко проглянути і можна було у будь-який час швидко дістати то що вам раптом знадобилося.

На верхній полиці зазвичай ставлять трилітрові банки зі всілякими заготівлями, а так само кефір, сік або молоко.

Між середніми полицями необхідно залишити вузький простір, щоб класти туди сир, йогурти, ковбасу, невеликі масляні баночки або всілякі фрукти. На нижню полицю потрібно ставити каструлю, в якій залишилося що-небудь з обіду, так само можна зберігати овочі, такі як цибуля, помідор, а так само гриби.

У самому низу місткості для картоплі і моркви, буряка. У верхньому відділі дверей холодильника зазвичай люди зберігають яйця, ліки і всілякі спеції.

У середніх же відділеннях зазвичай зберігають пляшечки з соусами і баночки. Знизу можна поставити пляшки з олією або з вином.

Є ще певна хитрість – усі продукти в холодильнику необхідно зберігати по певних категоріях, тобто овочі для супу необхідно зберігати в одному контейнері, для салату зберігати в іншому контейнери. Нарізки і делікатеси ще в одному контейнері – тоді коли ви готуватимете їжу вам не треба буде шукати по холодильнику, а в одному контейнері буде все що вам потрібне.

P.S. Если вы вдруг собрались поменять свой старый холодильник на новый, то можем вам помочь. На сайте siemens-bosch.kiev.ua продажа холодильников bosch до 11 апреля будет проходить по старой цене, вы можете успеть купить его не так дорого.