7 порад для здорових нігтів

здорові нігті

здорові нігтіНалежний догляд і дотримання гігієни допоможуть вам зберегти ваші нігті у відмінному стані. Здорові нігті не просто добре виглядають, але вони вказують і на дуже хороший стан здоров’я. Для належного догляду за нігтями абсолютно не обов’язково потрібний першокласний фахівець. Це можна робити самостійно і зберігати свої нігті здоровими і блискучими.

Обов’язково вживайте в їжу вітаміни і мінерали. Вітамін В і  Е іноді творять чудеса і роблять ваші нігті сильнішими і міцнішими. Крім усього іншого, ці вітаміни дуже корисні і для вашого волосся, шкіри і нервової системи. Якщо ви помітили білі лінії на рожевій частині ваших нігтів, це можуть бути ознаки нестачі кальцію в організмі. Виправити ситуацію допоможуть багаті кальцієм продукти, наприклад, молочні продукти і зелені овочі. У разі, якщо ви не можете спожити з живленням добову норму кальцію, можна удатися до допомоги вітамінів і добавок. Кальцій, також, надзвичайно корисний і для ваших кісток і м’язів.

Украй важливо стежити за належним зволоженням ваших нігтів і кутикулів, оскільки недолік зволоженості може привести до появи тріщин на нігтях. Тому, придбайте для себе одну корисну звичку – використати креми для рук, що зволожують, які допоможуть вам зберегти ваші нігті міцними і здоровими.

Регулярно підрізуйте нігті і робіть це прямо, що допоможе запобігти появі врослих нігтів, а це дуже незручно і украй хворобливо. Іноді людям доводиться погоджуватися на хірургічну операцію, щоб позбавитися від проблеми врослих нігтів. Особливо велику проблему врослі нігті представляють для людей, що страждають цукровим діабетом.

Обов’язково використайте гумові рукавички при митті посуду, пранні і іншому домашньому клопоті. Миючі засоби містять у своєму складі досить багато шкідливих речовин, здатних зробити нігті ламкими і тьмяними. Є звичайно варіант здобити накладні нігті http://impressmanicure.ru/articles/235-nakladnye-nogti-dlja-devochek.html але свої кращі.

Носіть бавовняні шкарпетки і правильно доглядайте за взуттям. Особливо важливо добре провітрювати і просушувати взуття. Це знижує ризик появи грибкових інфекцій.

Не обкушуйте нігті. Назавжди позбавтеся від цієї огидної звички. Це непристойно. До того ж, те, що ви обкушуєте нігті, говорять про вашу невпевненість.

Не зловживайте лаком для нігтів. Обов’язково наносіть базовий засіб перед нанесенням лаку. І, все-таки, давайте вашим нігтям хоч би іноді відпочинок від манікюру.