У Полтаві відбулася ФРІ-школа для активіста

фрі табори

фрі табориБіловод Анна

Цими вихідними у Полтаві пройшла дводенна школа для активістів від Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив». Небайдужа молодь безкоштовно прослухала базовий курс «ФРІ».

22-23 червня лідери громадської організації проводили тренінги та лекції для активістів міста та всіх охочих. Учасники школи отримали корисну інформацію про основні правила й тенденції громадської діяльності, лідерство, тайм-менеджмент, роботу зі ЗМІ, нові медія, проектний менеджмент, спілкування з правоохоронними органами.

Зі слів самих учасників час вони провели справді з користю. Слухач школи Роман Повзик: «Завдяки ФРІ-школі ці вихідні стали по-своєму незабутні. Твердо переконаний, що все те, що почув за ці 2 дні на проекті буде застосовано мною у подальших заходах “Magnum Opus” і у власному саморозвиткові. Хочеться подякувати Марині Дзюбенко і Вікторії Кузьменко за їх ініціативність! Успіхів їм і цікавих проектів!». Віка Кузьменко: «Дуже довго вагалася йти чи не йти, і зараз розумію, що даремно. Адже такий багаж знань, як виявилось, зовсім не нудних лекцій, нових знайомих і ще багато чого іншого я отримала за досить короткий час. ФРІ – це море позитивних вражень , нової інформації та великий поштовх до дій! Велике дякую всім ФРІ-шникам та учасникам за все! Дякую вам за підтримку, за вашу небайдужість і за смачні “брейки” окреме спасибі! Атмосфера була по-справжньому домашньою та теплою. Все було круто!!!»

Загалом по закінченню курсу слухачі школи отримали диплом про проходження базового курсу, нові корисні знайомства та безцінний досвід.

До речі організація «ФРІ» наразі запрошує всіх до літніх таборів школи. Більше інформації про час, місце та програму ви можете дізнатися на сайті http://tabory.fri.com.ua/.