Поліпшення юзабіліті сайту

Регулярні зміни в тому або іншому вигляді потрібні кожному сайту, неважливо комерційні функції він виконує або  є інформаційним. Якісна розробка сайту – дуже важлива для молодих ресурсів, щоб вони відразу почали індексуватися пошуковими системами. Але і подальшу роботу доведеться проводити відносно часто. Це можуть бути зміни чисто зовнішні, включаючі переробку внутрішнього наповнення і навіть перекодувала, зміна системи управління web- сайту – це вже з глобальних змін.

Обговоримо зміни, що стосуються поліпшення юзабіліті ресурсу(тобто логічності і простоти навігації, зрозумілої навіть початкуючому користувачеві). Нагадаємо: в подібному випадку систему управління не чіпаємо. Додамо розділів-новинок, модернізуємо старі, створимо нові сервіси. До усього іншого, необхідно відстежити, чи відповідає навігація сайту правилу трьох кліків. Користувач – товариш ледачий : якщо він не дістався швидко до потрібної інформації, він ні за що не втрачатиме дорогоцінний час і перейде на інший ресурс із зручнішим пошуком. Не можна не згадати, що іноді на життя сайту впливають зовнішні зміни: в компанії, в країні, у світі.

Давайте згадаємо перші місяці світової кризи. Досить пристойна кількість сайтів вже почила у бозі”(а що говорити про оффлайн-компаниях!). Для деяких представників Інтернет-простору криза стала відправною точкою для змін в кращу сторону. Наприклад, в сайти-візитки терміново додали функціонала, розгорнули ресурс до інтернет-магазину. Додавання функціонала повинне робитися не лише з урахуванням зручності користувачів, важливо не випускати з уваги пошукових роботів.

Ці “хлопці” цілком можуть не проиндексировать важливі сторінки і несподівано відкрити ваші внутрішні, неважні для широкого кола відвідувачів. І ще одна річ: повністю флешированные сторінки для пошукової системи взагалі не видно, тому використайте Java Scripts або інші фішки виключно на додаток до старих сторінок. Сайт ваш – міняйте його! Але відстежуйте: чи йдуть вони на користь ресурсу: збільшилося або зменшилося загальне число відвідувачів, який відсоток користувачів стали покупцями.

P.S. Разработка сайтов должна доверяться профессионалам дабы работа была сделана качественно.