Полікуй мене, коханий!

“Секс, звичайно, сіль життя,
але одною сіллю ситий не будеш”
Рената Шуман-Фікус

Як відомо, здоров’я за гроші не купиш, тому ми усі так прагнемо бути здоровими : правильно харчуємось, займаємось спортом, загартовуємо організм. А чи відомо тобі, що секс напряму пов’язаний з твоїм здоров’ям? Професорові В. Шульцові відомо, бо саме він провів дослідження щодо того, як впливає відсутність сексу на життя людини. Після таких досліджень він дійшов висновку, що той, хто одержує замало любові частіше страждає від головного болю, порушення кровообігу, хворобливої потреби в надмірному харчуванні, нервовості та безсоння. Навіть серцю потрібне кохання для того, щоб бути здоровим!

«Секс — чудодійний засіб для збереження здоров’я», – такого висновку дійшли психологи, медики та косметологи. Вони виокремлюють як мінімум сім причин, які мали б спонукати людей займатись коханням.

Отже, СЕКС :

1.Знижує агресивність, а за його відсутності ця агресивність активізується.
2.Знімає напруження. Врівноваженість — результат регулярного сексу, оскільки в організмі встановлюється гармонія.
3.Стимулює роботу мозку, бо мозок під час сексу добре забезпечується кров’ю, а це, як відомо, підвищує здатність до ясного мислення.
4.Проводить кисневу терапію. Переривчасте дихання під час оргазму приводить до глибокого дихання під час розслаблення : у такий спосіб кров збагачується киснем.
5.Допомагає проти депресії. Вченими доведено, що сексуально задоволені люди значно рідше підлягають депресивному стану.
6.Виробляє імунітет проти грипу!!! Секс активізує імунну систему, що найбільш активно працює саме вночі. Медики рекомендують секс перед сном : гормони проникають у кожен куточок організму, де вони використовуються найоптимальніше.
7.Викликає в організмі могутній біохімічний процес, який не може викликати жоден наркотик. Кортизон, що виділяється забезпечує появу відчуття щастя. До цього додається викид адреналіну, який зумовлює роботу всіх органів у граничному режимі.

Під час статевого акту згоряє не одна сотня калорій, тому це один із найкращих засобів для схуднення. А ще секс надає блиску волоссю, сприяє росту нігтів, очищає від вугрів обличчя, розгладжує зморшки та приводить у норму кров’яний тиск! Окрім цього, секс – найприємніший і найприродніший засіб від безсоння, і це теж пов’язано з гормонами. Під час любовних обіймів наші відчуття через нервові закінчення передаються в мозок, в центр задоволення. Існують навіть гормони задоволення, які діють як природні заспокійливі засоби. Цікаво й те, що секс допомагає зберегти хорошу пам’ять. Наукові досліджень показали, що наші спогади довговічніші, якщо вони пов’язані з сильними емоціями.

Зауваж! Занадто часті заняття сексом можуть мати небезпечні та неприємні наслідки для організму, наприклад, фізичний дискомфорт. Сплеск пристрасті може спровокувати такі неприємності, як розтягнення зв’язок, м’язів піхви, мікротравми слизової, почервоніння та потертості. Причому про наслідки ви дізнаєтеся лише наступного дня.

Як бачиш, секс — не лише фізичне задоволення, а й приємна , а головне корисна, терапія. Проте слід пам’ятати не лише причини, а й наслідки такі, як можливість підхопити венеричні захворювання або завагітніти. Вагітність, у свою чергу, може бути бажаною або не зовсім. Правду кажуть, що секс приваблює ризиком — можна згубити власне життя або подарувати його іншій істоті… Тому перш ніж зайнятись “оздоровленням організму”, добре подумай про можливі наслідки.

Бажаю усім приємного лікування, бо коли як не навесні найбільше хочеться почуватись здоровим…

Народилась неважливо коли, але жаль, що не восени. Люблю жовте листя, мокрі лавки, львівську бруківку і червоні доріжки на сходах. Люблю життя, і чекаю на взаємність. Не вірю в гороскопи, не вірю в долю, вірю в себе.
 • просто супер, дуже позитивно мислиш)

 • Настю, дякую)) позитивно, бо весна наближається)

 • блін довбаний авітаміноз, йду до дружини полікуюсь….

 • лікуйтеся, а то погода така паршива, віруси всякі-різні в повітрі літають))

 • Ultraorange

  Хей-хоу, а я усю зиму вітамінки пила :D

 • цікаво, що за вітамінки, Дашуль?))

 • NicKeLas

  Дебела стаття. Навіть не знав цього всього. Виходить, секс – ну майже панацея:)

 • Так виходить) Головне – мати міру.

 • Mantraman

  Цікава інфа, але цікаво те, що кортизон – гормон, що відповідає за стрес (тобто чим більше виділяється тим більше стресове відчуття повинно бути…Хм, хоч і не збігається, але такий спосіб “лікування” всіляко підтримую – лікуйтесь, бо ви того варті :)

 • Тарас

  Профілактика не завадить! Лікуймось)

 • Mantraman, я ж не сама вигадала такі штуки. Інформація перевірена. Може, коли кортизон виділяється, то цей стрес навпаки, кудись дівається…

 • Катерина

  Точно, прям панацея якась! При чому нічого не коштує і є практично в усіх – тільки бери й користуйся.

 • Ага, головне не зловживати, бо будь – які ліки можуть мати побічні ефекти…

 • Ultraorange

  Sautumn
  та звичайні, у тому і річ! Мультитабс, блін! А треба було іншим займатися частіше!

 • Віталій

  О! Супер! Якраз дуже актуально, весна йде повним ходом. Тре імунітет трішки підняти, бо після зими, з її браком вітамінів – то просто жах якийсь…

 • Юліанка

  Sautumn, а ти не думала що твоя стаття викличе у людей інтерес і вони тебе послухають, і почнуть займатись сексом. А потім нароблять дурниць і наслідки будуть невтішними…

 • 2Юліанка, думаю що наслідки від цієї статті в прівнянні з наслідками від дурниць які люди можуть наробити після побаченого на нашому ТБ, просто квіточки :)

 • Юліанко, по-перше , не інтерес – а цікавість. По -друге цікавість вже викликана , якщо тут хтось залишає коментарі. По третє, голова в тебе є? Якщо є , то думай! Це всіх стосується. Сонечко, якщо ти не помітила, то у статті я вказала ЯКИМИ МОЖУТЬ БУТИ НАСЛІДКИ і чорним по білому там пише : “Тому перш ніж зайнятись “оздоровленням організму”, добре подумай про можливі наслідки”. Ти б ще мене у розбещенні непонолітніх звинуватила=))

 • Святий Миколайчик

  Юліано
  Ну таких статтей в інеті повно, а невтішних наслідків не наблюдається слава богу))

 • мені аж смішно стало))))

 • Partuzan

  Інтересна стаття…)))…а тепер чуть фантазії:
  взяти до прикладу монаха або особу яка приняла”целібат” то що маємо:
  1″Знижує агресивність, а за його відсутності ця агресивність активізується.” – по логіці ця людиа більш схильна до агресії….
  2″Знімає напруження. Врівноваженість — результат регулярного сексу, оскільки в організмі встановлюється гармонія.” – неврівноважена…..
  3″Допомагає проти депресії. Вченими доведено, що сексуально задоволені люди значно рідше підлягають депресивному стану.” – …схильність до частих депресій…
  ….а який в нас стереотип таких людей????….))))

 • Ultraorange

  Ну так правильно! Ми ж кажемо іноді, що в агресивної невдоволеної людини недо…стача сексу))

 • Partuzan, сумніваюсь , що монахи взагалі сексом займаються колись)
  За відсутності – мається на увазі те, що сьогодні ти це робив, а весь наступний місяць у тебе сексу нема… а не те, що його не було ніколи)

  Дашуль, кажуть-кажуть)) і частенько кажуть))

 • ushenyata

  навряд чи у користі від сексу треба когось переконувати, але ще раз почути про його, сексу, чудодійність приємно)))
  а раніше, до речі, дітей лякали, що від мастурбації волосся на долонях виросте))) це більш минулої статті стосується, ну уотевер)) суть в тому, що і дуети, і соло – виступи потрібні, особливо навесні)
  наступного разу сподіваюсь почитати про тріо та інші колективні веселощі))

 • Тарас

  Не хвилюйтесь, далі буде ;)

 • Я вже над цим працюю)

 • Катерина

  Ну, монахи – це поганий приклад. Духовно розвинутих людей не варто порівнювати із собою, для нас секс – це ліки, а для аскетів – то спокуса; випробування, яке треба пройти і не зламатися. така їх місія в цьому світі. тому, якщо монах (або хтось, хто знаходиться на високому духовному рівні) існуватиме без сексу, то це жодним чином не стосуватиметься підвищення ступеня його агресивності.
  стаття стосувалась лише нас, простих смертних, якщо я правильно зрозуміла.

  Юліанка Каже:
  Березень 18, 2010 о 18:11

  Sautumn, а ти не думала що твоя стаття викличе у людей інтерес і вони тебе послухають, і почнуть займатись сексом. А потім нароблять дурниць і наслідки будуть невтішними…

  Нічого смішнішого я в цьому журнальчику іще не бачила)))))))))))))))))))

  Невже хтось вважає, що, прочитавши якусь статтю, людина піде й почне сліпо то робити, про що в ній говорилось? Дійсно, як у коментах уже писало, в Інеті й на ТБ, в розповідях друзів й знайомих, в порадах “старших опитних і зрєлих людєй” часом буває стільки лайна, сміття, брехні і маячні, що увімкнути мозок, поділити кожне слово навпіл і визначитися, яка інфа для тебе може бути дійсно корисною – це просто необхідність.

 • Катерино, дякую за розуміння=)
  Юліанці, напевно років 8-10=) Не хочу її ображати, але факт залишається фактом)
  Катю, стаття таки стосується простих смертних) Для монахів писати – не практикувала))

 • MrChex

  тікі шо телек мені це розповів :) стаття норм :)

 • але я розповіла про це швидше, ніж телик) просто треба було на сайт зайти)