Полікуй мене, коханий!

“Секс, звичайно, сіль життя,
але одною сіллю ситий не будеш”
Рената Шуман-Фікус

Як відомо, здоров’я за гроші не купиш, тому ми усі так прагнемо бути здоровими : правильно харчуємось, займаємось спортом, загартовуємо організм. А чи відомо тобі, що секс напряму пов’язаний з твоїм здоров’ям? Професорові В. Шульцові відомо, бо саме він провів дослідження щодо того, як впливає відсутність сексу на життя людини. Після таких досліджень він дійшов висновку, що той, хто одержує замало любові частіше страждає від головного болю, порушення кровообігу, хворобливої потреби в надмірному харчуванні, нервовості та безсоння. Навіть серцю потрібне кохання для того, щоб бути здоровим!

«Секс — чудодійний засіб для збереження здоров’я», – такого висновку дійшли психологи, медики та косметологи. Вони виокремлюють як мінімум сім причин, які мали б спонукати людей займатись коханням.

Отже, СЕКС :

1.Знижує агресивність, а за його відсутності ця агресивність активізується.
2.Знімає напруження. Врівноваженість — результат регулярного сексу, оскільки в організмі встановлюється гармонія.
3.Стимулює роботу мозку, бо мозок під час сексу добре забезпечується кров’ю, а це, як відомо, підвищує здатність до ясного мислення.
4.Проводить кисневу терапію. Переривчасте дихання під час оргазму приводить до глибокого дихання під час розслаблення : у такий спосіб кров збагачується киснем.
5.Допомагає проти депресії. Вченими доведено, що сексуально задоволені люди значно рідше підлягають депресивному стану.
6.Виробляє імунітет проти грипу!!! Секс активізує імунну систему, що найбільш активно працює саме вночі. Медики рекомендують секс перед сном : гормони проникають у кожен куточок організму, де вони використовуються найоптимальніше.
7.Викликає в організмі могутній біохімічний процес, який не може викликати жоден наркотик. Кортизон, що виділяється забезпечує появу відчуття щастя. До цього додається викид адреналіну, який зумовлює роботу всіх органів у граничному режимі.

Під час статевого акту згоряє не одна сотня калорій, тому це один із найкращих засобів для схуднення. А ще секс надає блиску волоссю, сприяє росту нігтів, очищає від вугрів обличчя, розгладжує зморшки та приводить у норму кров’яний тиск! Окрім цього, секс – найприємніший і найприродніший засіб від безсоння, і це теж пов’язано з гормонами. Під час любовних обіймів наші відчуття через нервові закінчення передаються в мозок, в центр задоволення. Існують навіть гормони задоволення, які діють як природні заспокійливі засоби. Цікаво й те, що секс допомагає зберегти хорошу пам’ять. Наукові досліджень показали, що наші спогади довговічніші, якщо вони пов’язані з сильними емоціями.

Зауваж! Занадто часті заняття сексом можуть мати небезпечні та неприємні наслідки для організму, наприклад, фізичний дискомфорт. Сплеск пристрасті може спровокувати такі неприємності, як розтягнення зв’язок, м’язів піхви, мікротравми слизової, почервоніння та потертості. Причому про наслідки ви дізнаєтеся лише наступного дня.

Як бачиш, секс — не лише фізичне задоволення, а й приємна , а головне корисна, терапія. Проте слід пам’ятати не лише причини, а й наслідки такі, як можливість підхопити венеричні захворювання або завагітніти. Вагітність, у свою чергу, може бути бажаною або не зовсім. Правду кажуть, що секс приваблює ризиком — можна згубити власне життя або подарувати його іншій істоті… Тому перш ніж зайнятись “оздоровленням організму”, добре подумай про можливі наслідки.

Бажаю усім приємного лікування, бо коли як не навесні найбільше хочеться почуватись здоровим…

Народилась неважливо коли, але жаль, що не восени. Люблю жовте листя, мокрі лавки, львівську бруківку і червоні доріжки на сходах. Люблю життя, і чекаю на взаємність. Не вірю в гороскопи, не вірю в долю, вірю в себе.