Як вибрати покривало для ліжка

покривало для ліжка

покривало для ліжкаСаме правильно підібране покривало може повністю поміняти дизайн спальні і надати їй комфорту. В основному ліжко займає велику територію спальні або кімнати, тим самим виділяючись серед інших предметів меблів. Тому, покривала треба вибирати уважно і відповідально.

Не варто покривати ліжко зовсім позбавленим смаку покривалом, яке абсолютно не вписується в загальну композицію приміщення. Якщо добре захотіти, то можна підібрати відповідне вам за якістю і, звичайно ж, ціні покривало. Покривало робить образ вашої кімнати завершеним. Також міняється і дизайн. Завдяки деякій “грі” з шторами, тюлем, настінними картинами, покривало надає яскравості будь-якому приміщенню.

Коли в спальні вже є сталий інтер’єр, то відповідно і покривало треба підбирати під нього. Що бажає яскраво виділити свою спальню або ж кімнату, досить вибрати яскраву модель з яким-небудь красивим декором. Невеликим кімнатам, необхідно підбирати покривало, яке підходитиме по тону з підлогою і стінами. Знайти постіль можна на сайті 7snov.com.ua або ввівши в пошук назву интернет-магазин 7 снов – там представлений досить широкий асортимент.

Прохолодні приміщення  повинні зігріватися покривалом теплих тонів типу персикового, рожевого або золотого. Для створення колориту в приміщенні, підійдуть покривала з яскравим орнаментом. Прохолодні відтінки, наявні на покривалі, нададуть будь-якій кімнаті почуття прохолоди і навіть мерзлоти.