Як вибрати покриття для підлоги

покриття для підлоги

покриття для підлогиКожна дощечка забезпечена спеціальним кріпленням, що дозволяє з легкістю їх сполучати між собою. Він є дерев’яними планками або як ще називають дощечки, що ламінують. Виготовляють таку плитку з пробкової крихти за допомогою гарячого склеювання. В результаті виходить рівне покриття підлоги. Ці плитки також можуть склеюватися самі.

Ламінат частіше використовують для “плаваючих” підлог. Найчастіше цей метод покриття використовується в громадських місцях, готелях, офісах. Пробкова плитка ніколи не буває холодною, по ній приємно ходити і вона пружинить під ногами.  За таким покриттям легко доглядати, не доставляє клопоту при чищенні. Цей спосіб отримав найбільшу популярність у наш час за рахунок краси, безлічі варіантів малюнка і кольору, простоти установки і доступної ціни. Виготовляють з твердих порід деревини. Килимові плитки дуже зносостійкі і робляться в різній колірній гаммі. Ящко захочете купити ламінат через інтернет то дивіться тут на сайті laminat-shara.com.ua.

Найбільш популярний метод покриття підлог килимовими покриттями з натурального або синтетичного волокна. Плюс цього способу покриття підлоги в тому, що якщо ушкодиться якась частина покриття, її легко можна замінити. В будь-якому ремонті настає момент, коли треба вибрати підлогу. Частіше такий спосіб покриття встановлюють в маленьких кімнатах або з нечастою прохідністю, наприклад комора, із-за нездатності переносити великого навантаження на підлогу.

Якщо одним з критеріїв при виборі підлогового покриття є безшумність або потрібні нестандартні фігурні плитки, то варто звернути увагу на пробкові плитки. Паркетна плитка дуже схожа з великою плиткою, яка обклеєна шпоновими смужками.

Також існують вінілові плитки. Сучасні магазини, будівельні ринки пропонують велику кількість варіантів на будь-який смак і гаманець. Плитки легко встановлюються, варто тільки зняти захисну плівку і приклеїти цей квадрат, на те місце куди треба. Вони дуже зручні при монтажі. Відмінність підлогових покриттів полягає в структурі, ціні і способі установки.