Нове покоління вибирає мир!

New Generation Weekend

В рамках Арт-пікніка Слави Фролової з 12 по 14 вересня пройдуть дні New Generation Weekend, – вихідні присвячені останній генерації, новому поколінню, яке не стоїть на місці, ламає встановлені громадські “рамки”, не боїться вийти за межі думок і заявити про свої таланти і можливості.  Головна тема цих вихідних  проходитиме червоною ниткою крізь усі заходи АПСФ,  –  створення нового товариства небайдужих людей, які готові допомогти ближньому, і не залишити безмовними благання захисників, які також  потребують захисту.

New Generation Weekend

З самого ранку, 13 вересня, в день фізичної культури і спорту України, задає бадьорий настрій зарядка з чемпіоном Світу по плаванню, – Денисом Силантьєвим. Зустріч з фізоргом відбудеться в 10:00.  Цього ж дня відбудеться відкриття ярмарку дизайнерських речей – TUT USE YOUNG DESIGN.  4-й павільйон буде заповнений речами від молодих дизайнерів: одяг, прикраси, сумки і аксесуари. У рамках ярмарку діятиме фотозона в стилі “лофт”, а також буде майстер-клас по візажу “Подіуми світу – осінь/зима 14/15”. У осінній суботній вечір радуватиме усіх Dj Q.

Одна з головних акцій у рамках АПСФ на цих вихідних – Арт-барахолка “Війна – це погано”, – учасники продаватимуть колекційні речі, пластинки, антикваріат і так далі, і усі виручені гроші підуть в допомогу бійцям АТО. Також усіх гостей чекає сюрприз на фотовиставці “Казковий Київ”, – можливість придбати фотографію з улюбленою зіркою, і тим самим внести копієчку в копилочку на потреби потерпілим у бойових діях.

Гурмани, без особливих дієт, зможуть, самі того не усвідомлюючи, взяти участь в ще одній мирній акції “Млинець і мир”. Серед музики і мистецтва буде розташована кулінарна зона, де будуть “на очах” відвідувачів готуватися дуже смачні млинці за free donation, увесь внесок також піде в допомогу захисникам.

Ніч на Івана Купала

Неділя буде театральною! На головній сцені Арт-пікніка Слави Фролової покаже свій спектакль “Ніч на Івана Купала” Молодіжний Аматорський театр “Дзеркало”. Це колектив творчих людей, які безоплатно служать театральному мистецтву. Фольклорний вечір продовжить українська молода музика: Martovi, Ray Band, клей Похмурого, Не Ваша Справа records.

Martovi, Ray Band, клей Похмурого, Не Ваша Справа records

На вихідних у рамках АПСФ програма незмінно насичена: майстер-класи по хенд мейду, школа акторської майстерності, вивчення іноземних мов, астрологія для цікавих і “відкрита кухня” для сміливих. Танці, ігри і веселощі чекають кожного, хто потрапив в атмосферу Арт-пікніка Слави Фролової.