Як правильно поклеїти шпалери!

поклеїти шпалери

Як правильно поклеїти шпалери? Для того, щоб поклеїти нові шпалери, спершу потрібно видалити старі. За допомогою шпателя, рівномірно розподіливши спеціальний розчин, видаляємо старі шпалери. При видаленні шпалер під фарбування або щільніших шпалер, краще використовувати голчаний шпатель.

Готуємо стіну для поклейки шпалер: шпаклюємо отвори і тріщінки, видаляємо маленькі нерівності, ретельно очищаємо стіну від забруднень і пилу. Правильно підібраний клей є вирішальним чинником для поклейки шпалер. Важливі і самі пропорції розчину. Потрібно пам’ятати, що важкі шпалери добре вбирають вологу і клей має бути густим. Клей варто наносити тонким шаром в декілька підходів. Шпалерний клей “САМОКЛЕЙ” підійде для всіх типів шпалер.

Нарізуємо шпалери. Залишаємо 0,05 м на зрізи знизу і зверху. У кожному рулоні Ви знайдете додаток, де вказаний раппорт, наклеювання без підгонки або знак зустрічної наклейки. Потрібно обов’язково звертати увагу на всі позначки. У випадку, якщо шпалери з малюнком, слід відрізувати смуги шпалер у відповідність з геометрією малюнка.

Всі відрізані смуги шпалер слід скласти на робочий стіл. Узяти одну смугу, при цьому інші залишаються чистими, на яку збираєтеся наносити клей. Слід рівномірно нанести клей на всю довжину смуги, скрутити в рулон, заздалегідь склавши навпіл і залишити на 10-15 хвилин. Обов’язково потрібно стежити за тим, що б вся смуга залишалася однаково м’якою.

Роботу починати слід з боку вікна. Вікно не завжди може бути еталоном, тому краще скористатися важелем і відзначити вертикальну лінію, яка і буде служити мірилом. Приклавши першу смугу, слід розгладити її руками, а після, за допомогою спеціальної щітки або валика прокатати по напрямку від середини до країв, не залишаючи міхурів і нерівностей.

Для гладких шпалер використовують спеціальний валик для розгладження швів. Для шпалер високого тиснення, використовують спеціальну щітку, за допомогою якої легкими поплескуваннями стикуються шви. За допомогою ножа видаляють виступаючі зверху і знизу краї шпалер. Шпатель можна використовувати як лінійку. Залишки клею слід видалити по можливості відразу ж чистою ганчіркою.

P.S. Если в процессе ремонта или строительства предстоит много работы с деревом, то пиломатериалы в самаре разных типов можно выбрать и купить в Северной Лесной Компании.