Покарання ремнем. Бити чи ні?

Покарання ремнем

Покарання ремнемДля одних взяти ремінь в руки настільки природно і не викликає проблем з власною совістю. Для переважної більшості це досить важке випробування, наказавши дитину в пориві злості ми згодом сильно шкодуємо про те, що трапилося.

У деяких випадках фізичне покарання буває досить ефективним, але вдаватися до прочуханки можна тільки у виняткових випадках. Використовуючи фізичне покарання дитини необхідно прагнути дотримуватися певних правил:

  • За будь-якого покарання дитина має бути впевненою, у тому що це покарання справедливе, що дитину все-так люблять , і навіть будучи покараною, вона ніколи не залишиться без батьківської любові.
  • При будь-якому покаранні малюків вони не повинні бути позбавлені задоволення їхніх біологічних і фізіологічних потреб.
  • Дитина повинна розуміти, за які провини буде покарання і яким чином.
  • Покарання дітей не може бути постійним.
  • Здійснюючи покарання дітей слід уникати виразів і приклеювання ярликів.
  • Покарання дитини має бути строго послідовним, а не коли вам хочеться.

Про виховання дітей багато чого зможете знайти на сайті Prostobaby.com.ua. Взагалі як би там не було, виховання малюків – процес досить складний і вимагає від дорослих істинної любові до свого чада. Любіть по-справжньому і вибачайте своїй дитині. А карати фізично чи ні, кожен має вирішувати для себе особисто. Але перед тим, як вдарити малюка по попі, задайте собі питання – чи чекає малюк такого від вас, самої близької та рідної йому людини.