«Поговорімо про хоббі, а саме, про моє хоббі » – сказав егоїст і зручно влаштувався в кріслі.

Хтось займається спортом, хтось пише вірші, хтось намагається обігнати вітер, а я перекладаю трейлери. Хочу стати перекладачем, а отож вважаю, що таке заняття служить накопиченню досвіду, хоч і незначного. До того ж це мені подобається.

Хочу Вас познайомити з трейлерами трьох найочікуваніших мною літніх прем’єр та написати, чому саме їх слід очікувати.

Перші два трейлери російською, бо ця мова все ж ближча мені за рідну, і останній, ексклюзивно для molodi.in.ua, спробував перекласти українською.

“Залізна людина 2» – прем’єра в Україні 29 квітня


(Хехе, нажаль, трейлер захищений авторськими правами, тож просто натисніть ось цей помаранчевий напис задля перегляду відео)

Сподіваюсь, що як і всі успішні сіквели, цей фільм теж буде знятий за золотим правилом продовжень: все, шо було хорошим в першій частині, але в подвійній кількості. А хорошими були саме сюжет(ну принаймні не жахливий, а доволі солідний, як для кінокомікса), гумор, актори (особливо запальний Роберт Дауні молодший), спецефекти і сам екшн. Все це було нависоті, щоправда, екшна мені здалось трохи мало після «Трансформерів», але з трейлера видно – на другу частину не поскупились. Навіть Залізної людини стане як мінімум в 2 рази більше:)

За сюжетом американська влада буде намагатись відібрати в Тоні його новітні технології, а тим часом загроза прибуде з Росії у вигляді Івана Ванко з електричними батогами та шпигунки Чорної Вдови.

От тільки прикро, що роль друга Тоні Старка, полковника Роддса, грає інший актор. Кажуть, що попередній просив зависокий гонорар, хоча він з цим твердженням не погоджується. Тим не менш, вважаю цей фільм ідеальною літньою прем’єрою. Кому не сподобалась перша частина, краще до кінотеатрів і близько не підходьте, продовження навряд стане виключенням.

«Принц Персії: Піски часу» – прем’єра в Україні 6 червня

http://www.youtube.com/watch?v=e9WbMcRcWrg

Ще граючи в компьютерні ігри про принца Персії, я чекав екранізації. І ось, вже цим літом, мої очікування будуть винагороджені. Принаймні, я на це сподіваюсь.

У трейлері можна побачити, що фільм представлятиме собою суміш з декількох частин гри. Отож, головним ворогом хороброго принца Дастана буде підступний візир, котрий намагатиметься отримати владу над світом за допомогою пісків часу, ключем до яких служить кинжал, знайдений принцом. Нажаль, про брутальні бої зі гри «Warrior Within/Схватка с судьбой(російська локалізована назва)» можна забути: виробництво «Діснея», фільм розрахований на дітлахів та підлітків, тож фонтанів крові не буде. Але загалом, гадаю, нас очікує доволі якісний пригодницький фільм з багатьма елементами магії. Надіюсь, незчисленні трюки принца в стилі паркуру та захоплюючі поєдинки з монстрами будуть присутні в значній кількості. Але можу напевне сказати, що картинка в фільмі буде захоплюючою та казковою. Враховуючи надії творців фільму на те, що «Принц Персії» стане заміною мегаприбуткової франшизи «Пірати Карибського моря», гадаю, можна розраховувати на якісний продукт з натяком на продовження історії.

«Початок»(«Inception») – прем’єра в Україні 15 липня

http://www.youtube.com/watch?v=XVm5q_p6sx8

Кому набридли «тупі» літні блокбастери, вуаля! Ось Вам «розумний» літній блокбастер. Про цей фільм відомо мінімум, він заснований на ідеях, які начебто зародились у режисера та автора сценарія Крістофера Нолана ще в школі. Розповідь ведеться про якусь корпорацію, яка відкрила спосіб проникати в людську свідомість та змінювати або ж викрадати думки людей. І є серед них надзвичайно важливі думки, заволодіти якими хочуть головні герої. Насправді проект тримається в таємниці, а тому нічого більш точного про сюжет розказати не можу, бо не хочу набрехати. Але вже саме прізвище Нолана, режисера та сценариста «Престижу», «Темного лицаря» та ще декількох шедеврів, сподвигає мене на похід до кінотеатру. Особливої впевненості додає бюджет в 200 млн долларів, а це на 50 млн більше, ніж бюджет його останнього фільму про Бетмена – серйозного та стильного переосмислення історії про Людину-кажана.

Мене тільки бентежить, що сюжет фільму може бути надзвичайно закрученим, а більшість глядачів не полюбляє таких прийомів в розважальному кіно. І все ж, бажаю фільмові окупитись.

Отож, приємних Вам походів до кінотеатру. Більш детальніше про фільми – після перегляду.

P.S. Буду вдячний, якщо Ви вкажете мені на помилки в моїй українській, російській чи англійській. Тоді у Вас буде більше шансів, що Ваші діти або Ви самі будете дивитись фільми в якісному перекладі)