Походження баскетболу

баскетбол

баскетболІнтернаціональна гра баскетбол з’явилася досі недавно. Батьком баскетболу прийнято вважати канадця Джеймса Нейсміта. Він придумав цю гру у 1981 році для студентів спортивної школи в штаті Массачусетс. Він поєднав принцип гри індіанської гри «лакрос» та британського «футболу». В результаті чого народилася нова цікава спортивна гра, в яку можна грати у приміщенні.

Принцип гри полягав у тому, що гравець не може користуватися палицею або ногами. М’яч повинен передаватися від гравця до гравця за допомогою рук. Головне, що треба було зробити, це кинути м’яч у корзину за допомогою рук. Центральний гравець повинен передавати м’яч своєму товаришу по команді. Зазвичай центральний гравець повинен бути найвищим у команді – його головним завданням є захищати щит від супротивників.

Слово «баскетбол» виникло за допомогою поєднання двох англійських слів «баскет» – корзина і «бол» – м’яч. На сьогоднішній день баскетбол є дуже популярною грою серед молоді.

P.S. Если вы хотите чтобы ваш автомобиль выглядел стильно и необычно, тогда оклейка авто пленкой киев именно то что вам нужно, выбирайте разные типы пленки и цветовые решения по своему вкусу.