Психологічна “погода” в сім’ї

погода в сім'ї

Кожна сім’я веде свій спосіб життя і має свої особливості. Щастя сім’ї залежить від характеру обох партнерів.

Розглянемо п’ять видів “погоди” в сім’ї:

1). Демонстративна – в цих сім’ях партнери брешуть один одному, вважаючи, що це для їх же блага. У сім’ї обговорюються тільки позитивні моменти, тобто успіхи, а про негаразди мова не заходить ніколи. Іноді, здається, що такі сім’ї живуть в повному благополуччі. Стосунки в сім’ї теплі, усі задоволені, на поганих моментах увага не акцентується.

2). Партнерський – сім’я формується на ідеї браку, який створюється заради полегшення життя, щоб життя було цікавим, легким і безпечним. Стосунки побудовані на довірі, прийнято обговорювати, як радісні, так і сумні моменти нашого життя. Вітаються хобі, наявність особистого простору, свобода рухів. Атмосфера у будинку тепла, сім’я живе в гармонії один з одним.

3). Відсторонений – кожен член сім’ї живе своїм життям, має своїх друзів. Ніхто нічого не обговорює, нічого не вимагає. Людей об’єднує лише загальний будинок і спільні діти.

4). Товариші по чарці – люди, яких об’єднує їх спосіб життя. У сім’ї виникають вічні конфлікти на грунті дратівливості, фрустрації і просто негативні емоції. У сім’ї напружена обстановка, усі члени сім’ї схильні до шкідливих звичок.

5). Автократичний – сім’я має свого лідера. Це може бути чоловік, який працює, або дружина, яка має занадто владний характер. У сім’ї усі підкоряються умовам лідера. Якщо цього не відбувається, то в стосунках настає криза, і сім’я може розпастися зовсім.

P.S. Как бы там ни было, совместная семейная жизнь – это большой и постоянных взаимный труд. Иногда возникают проблемы, поэтому полезные советы для всей семьи никогда не будут лишними будь это просто толковая статья на сайте, дружеская беседа или помощь специалиста.