Як погода впливає на здоров’я?

Магнітні бурі

Магнітні буріМагнітні бурі, активність сонця, цикли місяця, зміни погоди позначаються на самопочутті дуже багатьох людей. Це не говорить про їх хворобу, погіршення здоров’я в таких випадках можуть випробовувати і цілком здорові люди. У метеозалежних людей порушується сон, знижується працездатність, раптом з’являються головні болі. Та все ж не здорові або люди літнього віку від кліматичних змін страждають понад усе.

Самими в цьому сенсі чутливими залишаються пацієнти лікарів-ревматологів, а також із захворюваннями опорно-рухового апарату або астматики. Їм ретельніше інших рекомендується відстежувати погодні зміни, щоб у разі різкої зміни температури повітря або атмосферного тиску, прогнозування магнітних сплесків або бурхливої сонячної активності, бути готовими, мати з собою ліки, які реально можуть допомогти понизити тиск, або зняти занепокоєння, або угамувати біль.

Не варто забувати, що фанатичне захоплення сонечком і його променями закінчується дуже тяжкими наслідками. На радіаційну атаку сонця хворобливо відгукуються посудини крові, ендокринна система, очі і шкіра. Вона втрачає еластичність, приводячи її до передчасного старіння. Можна навіть отримати справжні опіки, а, не захищаючи ока від прямої дії сонця, можна і катаракту заробити. Взагалі перед виходом з дому можете перевірити погоду в інтернеті http://www.gismeteo.ua/city/daily/4957/ вибравши потрібне місто.

Проста обережність: пляшка з питною водою, якісні захисні сонячні окуляри, головні убори, легкі і не синтетичні, також натуральний бавовняний одяг, легкий, але, бажано, з довгим рукавом, позбавлять вас від неприємностей, які можуть принести неконтрольовані сонячні промені, і тоді літо принесе вам виключно користь і задоволення.