Похід по затоці Сан-Франциско

затока Сан-Франциско

затока Сан-ФранцискоВідвідувачі бухти Сан-Франциско обов’язково повинні побувати на рибальської пристані, підійнятися на вежу Койт, на Телеграфний пагорб і помилуватися на Тихий океан з Кліф-Хауз.

Більшість з цих пам’яток знаходиться не так далеко від міста і їх дійсно варто побачити. В деякі екскурсії можна відправитися пішки, і доступні вони цілий рік. Зашнуруйте черевики і приготуйтеся дізнатися більше про піші походи по бухті Сан-Франциско. Джейн Хубер приготував для вас список маршрутів і корисні поради.

Від центру Сан-Франциско візьміть таксі через міст «Золоті ворота» до округу Марін, який є частиною Національної Зони Відпочинку «Золоті Ворота». У цьому парку є сотні цікавих стежок, на багатьох можна спостерігати види з листівок Сан-Франциско . Перш ніж відправитися в похід, подивіться прогноз погоди, щоб нічого не пропустити через густий туман звичайного в цьому регіоні.

Продовжуйте йти далі вглиб округу Марін. Обов’язково зайдіть в ліс Муір, де знімалася головна сцена фільму Альфреда Хічкока «Запаморочення». Цей парк – батьківщина високих каліфорнійських мамонтових дерев, і тут тягнуться милі прекрасних нескладних стежок.

Туристи, які шукають маршрути серйозніше, повинні спробувати гору Tampalpais. На вершину висотою 2571 футів можна забратися різними за складністю стежками, деякі шляхи перетинають всю гору і виходять на Стінсон Біч. Стежка Діпсі особливо популярна, і навіть надихає деяких пройти її двічі.

Справжні мандрівники продовжують шлях далі на північ до гори Святої Єлени в Державному Парку Роберта Льюїса Стівенсона. Це містечко 19 століття чудово підходить навіть для медового місяця. І не забудьте про Східну Бухти, де знаходиться багато доглянутих парків з ледь помітними стежками. Гора Діабло відома найскладнішими стежками в Східній Бухті, і петлею, яку можна пройти тільки за день.

Якщо ви шукайте цікаві маршрути усередині міста, після дня проведеного в піших прогулянках за містом, пройдіться по Китайському кварталу – Чайнатаун і Dashiell Hammett, з безліччю торгових крамничок.