Подробиці про ОС Андроїд

Андроїд

АндроїдУ наші часи розвинених технологій людство має досить багато різних пристроїв, які тим чи іншим чином приходять на допомогу в нашому житті за допомогою своїх можливостей. Одним з подібних пристроїв є стільниковий телефон, який в наш час в обов’язковому порядку є в кожного жителя нашої планети. Вибір мобільних апаратів та їх фірм-виробників неймовірно великий, кожен з них має певні відмітні риси і характеристики. З головних характеристик можна відзначити розмір екрану, обсяг пам’яті, підтримку музики у форматі mp3, gprs, wi-fi тощо. Але самою основною характеристикою мобільних телефонів вважається операційна система (ОС), на якій він функціонує.

Отже, систем управління також існує дуже багато, але особливою популярністю користується ОС Андроїд, яка заснована на ядрі Linux. Ця система була створена для мобільних телефонів Open Handset Alliance (OHA) і дозволяє розробляти Java додатки, за допомогою яких можна контролювати роботу мобільної техніки. В основі роботи цієї системи використовується код ARM під який можна писати програми на такому популярному мові програмування, як С + +.

Завдяки такій можливості кожен власник мобільного апарату з даної ОС може завантажувати та встановлювати різноманітні програми на андроїд , Тим самим удосконалюючи свій телефон. До речі про програми, їх існує неймовірна кількість, і всі вони абсолютно безкоштовні. Все що потрібно, так це зайти на веб-ресурс з програмами для Андроїд і вибрати потрібну програму, завантажити її, і потім встановити на свій телефон.

За допомогою таких програм кожен може встановити незвичайні програми, яких не буває серед встановлених за замовчуванням і які допоможуть зробити роботу на своєму смартфоні більш комфортною, а також вирішувати різноманітні завдання.

Для шанувальників ігор на мобільних пристроях операційна система Андроїд також дозволяє зануритися в барвистий світ віртуальних розваг. А все що треба, так це скачати ігри для android на спеціальних сайтах. Завдяки високоякісної графіки та величезному асортименту напрямків серед мобільних ігор кожен геймер зможе захоплююче проводити дозвілля. Всі вони розміщені по категоріям, що значно спрощує пошук необхідної гри. Наприклад, є: стрілялки, аркади, гонки, логічні та інші ігри.

Таким чином, мобільний ОС Андроїд дозволяє налаштувати свій телефон так, щоб він повністю задовольняв вашим вимогам і був комфортним в управлінні. А допомагають у цьому спеціальні програми та цікаві ігри, які можна завантажити абсолютно безкоштовно.

P.S. Современные технологии помогают сделать жизнь намного проще, например задача аренда квартир Киев с помощью специальных сайтов становится максимально быстрой и простой.