Подорож “Марусі” на Форум Видавців

Перша «маруся», Оксана Блажевська, вирушила на форум 15 вересня, мала відповідальну місію – презентувати літклуб спільно зі стрноґовським . Презентація проходила 16 вересня в кав’ярні «Дім легенд». Оксана та Ілля розповідали всім присутнім, а їх було не мало, чим займається «Маруся», які плани має на два роки. А планів між тим багато! Своє видавництво, митецький центр для сприяння розвитку культури, міжнародна співпраця тощо. Що ж стосується діяльності літклубу, то тут, звичайно, не оминули увагою «Першу літню літературну школу» – освітній проект «Марусі», що реалізовувався в серпні.

На наступний день до Львова прибула ще одна частина «Марусі» – засновник і координатор літклубу Дмитро Стретович та PR-менеджер Анастасія Печериця. Місто зустріло їх сонцем, та ненадовго. Згодом почався дощ. Тікати довелось в культурно-мистецький центр «Дзиґа». Оскільки саме там під патронатом «Марусі» відбувались тандем-читання молодих поетів Юлії-Ванди Мусаковської та Гриця Семенчука. В суботу, 18 вересня, у кав’ярні-книгарні «Кабінет» літклуб провів дискусію на тему «Літературні об’єднання: можливості і перспективи». В дискусії взяли участь представники творчого об’єднання «Літературний вінегрет», літературного клубу «99», літературного об’єднання національного університету ім. Т.Г. Шевченка, мистецької гільдії «Неабищо» та літклубу «Маруся».

Ось так «Маруся» відвідала Форум Видавців, повернувшись до Києва з новими знайомствами, враженнями та новими шанувальниками літклубу.

Журналістка, активістка, громадська діячка і просто мрійниця. Життя з усіх сторін пронизане нитками цинічності, але серед тих ниток, які до речі також мають цілковите право на існування, вплетені сонячні квіти ніжності та добра