Подорож до Європи з мінімальним бюджетом

Подорож до Європи

Подорож до ЄвропиУ цій статті я хотіла б розповісти як можна вигідно та дешево подорожувати по Європі. Отож, щоб розпочати Вашу подорож, потрібно визначитись спочатку у якій країні Ви плануєте організувати свій відпочинок. Пропоную розпочати з наших близьких сусідів, тобто з Польщі.

Як відомо, Польща знаходиться у Євросоюзі, і є учасником Шенгенського договору. Тобто для того, щоб відвідати Польщу або будь-яку іншу європейську (шенген) країну, Вам необхідно мати дійсну шенген-візу.

Для того, щоб її отримати існує безліч варіантів. Ви можете самостійно її відкрити, заповнивши бланк на отримання гостьової візи, бізнес-візи, шопінг-візи чи скажімо туристичної візи, надавши усі необхідні документи – страхівку, дорожні чеки, роздруківку про бронювання готелю чи хостелу.

Необхідний список документів Ви можете переглянути на сайті польського консульства в Україні. На даний момент, в багатьох містах України відчинено десятки візових центрів і щоб надати документи на відкриття візи Ви можете скористатися послугами візових центрів, які опрацьовують візові документи досить оперативно.

Але повернемось до нашої теми – подорож наземним транспортом у Європі.

Польський перевізник PolskiBus пропонує з’їздити з Польщі до декількох європейських міст за досить дешевими цінами. Скажімо, з Варшави можна поїхати до Братислави (Словаччина), Берліну (Німеччина), Відня (Австрія) чи Праги (Чехія) всього за 80 злотих (а це приблизно 22 євро) в обидва боки. Порівнюючи з нашими цінами це досить дешево та вигідно! Крім того, цей перевізник пропонує також поїздки до багатьох польських міст та містечок – до Закопаного (відомого гірськолижного комплексу), Вроцлава, Жешува, Познаня, Торуня, Кракова, Ольштина, Любліна, Ґданська та ще дуже багатьох місць. Слід зазначити, якщо резервувати квитки заздалегідь, можна їх придбати навіть за 1 злотий! Варто лише вчасно зазирнути на їхній сайт. Хто не надто полюбляє подорожувати автотранспортом, може скористатись також послугами польської залізниці (PKP Intercity). Там також діє ряд різних акцій та пропозицій, котрі пропонують непогані варіанти подорожі як по Європі так і на території Польщі. Можна, для прикладу, поїхати потягом з Варшави (чи будь-якого іншого польського міста) до Берліну чи Дрездена за 29 євро в обидва боки! А варіантів є дуже багато, щотижня польська залізниця пропонує нові пропозиції.

Отож, як бачимо, щоб відвідати Європу непотрібно витрачати багато грошей та звертатися до туристичних агенцій. Можна його організувати і власноруч. Чого Вам і бажаю! Нехай Ваші подорожі будуть казковими та неповторними!

P.S. Для тех, кто любит проводить время на природе или в своем загородном доме пригодиться отпугиватель комаров которые ну очень надоедливые в весенне-летний сезон и мешают насладиться долгожданным отдыхом.